دریچه بازدید پلاستیکی 30×30 – گروه صنعتی تهویه اورانوس تولید کننده دریچه های بازدید پلاستیکی

شرکت بوش این فواصل را به صورت استاندارد تعیین نموده است که در شکل زیر به نمایش گذاشته شده است. با توجه به این خصلت هیج گونه موادی که بخواهد به سیم و یا لوله آسیب برساند نمیتواند به داخل آن نفوذ کند در نهایت هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمیشود. وزن کانال های تولید شده به این شیوه، سنگین است که می تواند دردسرهای زیادی ایجاد کند.

این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت تنها مدلی است که هم به صورت وزنهای و هم به صورت قفلی عمل مینماید.از نکات جالبِ دیگرِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت این است که تمامیِ مدلها از جمله درب دریچه بازدید داکت اسپلیت شیار موازی، درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی، درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک، درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی، درب دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی و دیگر مدلهایی که در انواع مختلف و در قسمت های بالاتر ذکر شده بود، به این روش قابل ساخت و تولید میباشد. اشاره کرد. ابزارهای برش مخصوص نیز در کانال سازی سنتی استفاده فراوانی دارد ولی این روزها انواع کانال پیش ساخته و عایق نیز تولید شده است.

در کانال سازی کولر به شیوه سنتی از ورق های آلومینیومی و کانال های چهارگوش استفاده می شد. شکل ظاهری کانال و همچنین متریال ساخت آن با نمونه های سنتی و قدیمی متفاوت است. ابزارهای مورد استفاده در این حرفه نیز با توجه به متریال اولیه و نوع پروژه تفاوت هایی دارند. اشکال مختلفی در ساخت کانال کولر مورد استفاده است. لوازم مورد استفاده در کانال سازی کولر تهران در افزایش کیفیت اجرای کانال کولر تاثیر دارد. در واقع میتوان گفت استفاده از این دریچهها بعنوان یک گزینه دکوراتیو در طراحیهای مدرن ساختمانی، به شکلی ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

پس از اتصال فریم به درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و الصاق قفل بر روی درب، نسبت به فرایند رنگ کاری بر روی سطوح داخلی و بیرونیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی اقدام میگردد.نوع رنگ از جنس پودری الکتروستاتیک در کدهای متنوع و شیک است که پس از پاشش رنگ بر روی سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی در کوره پخت میآید.برای جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب و صدمه به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت از مشمعهای ضربه گیر استفاده میکنیم. حال نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی لولایی میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید