دریچه بازدید داکت اسپلیت

با توجه به میزان نیاز و دلخواهِ هوای عبوری در مبادی و معابر هوا در داکت های هوارسان کاربرد محصولی بنام دمپر هوا اجتناب ناپذیر می باشد. با توجه به مرغوبیت و کیفیت جنس دریچه پلاستیکی خطی، از آن به وفور و سهولت در سیستم های هوارسان و برودتی استفاده میشود.

حال باید تمام سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده شود و این محصول درون کوره قرار گرفته و در اصطلاح پخت گردد. همچنین یک لبه دو سانتی در طول و عرض درب دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه میشود. با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل متخصص و همچنین نظرات سایر کاربران بهترین کانال ساز را برای کانال سازی کولر در مشهد و طراحی، ساخت و نصب دریچه کولر مشهد انتخاب کنید.

در طراحی همین فرآورده از حاشیه های نگهدارنده به کارگیری شده است که کاربرد آنها را آسان خیس می کند. عموما از رنگ سفید استفاده میگردد، اما گاهی اوقات طراح یا آرشیتکت برای تناسب بیشتر و ایجاد هارمونی در محیط از رنگ های فانتزی استفاده خواهد نمود. در ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت باید دور تا دور محیط درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به میزان یک و نیم سانت به داخل لبه خورد تا از تاب خوردگی یا دفرمه شدن ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ممانعت شود. ابعاد فریم از ابعاد حفره ای که قرار است دریچه بازدید فن کویل بر روی آن تعبیه گردد مشخص میگردد.البته برای تسهیل و امکانپذیر بودنِ عملیات نصب باید به میزان نیم سانت از هر طرف به عنوان بادخور کسر گردد که نصاب در زمان نصب دریچه بازدید فن کویل خطی کله قندی دچار مشکل نشود.

برای ساخت این دریچه بازدید داکت اسپلیت ابتدا سایز حفره ای را که قرار است در این بازدید داکت اسپلیت در آن نصب گردد به طور صفر به صفر اندازه می زنیم. طول و عرض این فریم به صورت ۴۵ درجه برش داده میشود تا وقتی در کنار یکدیگر قرار میگیرد زاویه ۹۰ درجه و گونیا را تشکیل دهد. در نتیجه در ابتدا طول و عرض پروفیل فریم توسط اره برقی برش داده میشود و سپس هر یک از گوشه های این اضلاع به صورت ۴۵ درجه گوش زنی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید