دریچه بازدید الومینیومی لولا دار

ساختار دریچه اسلوت موجب می شود که بدون واسطه به کانال متصل نمی شود و حتما نیاز به بخشی به نام باکس پلنیوم دارد. این فرآیند از طریق روشن و خاموش شدن فن دمنده تعبیه شده در ساختار داکت اسپلیت انجام می پذیرد. نوشته بعدیتفاوت داکت اسپلیت و چیلر چیست؟

این طرح صرفا به عنوان یک ایده سرمایه گذاری مطرح می شود. تیغه های عمودی و افقی دریچه هوا ی طرح جدید باعث می شود هوای خروجی از دریچه هوا در مسیرهای افقی(راست و چپ) و مسیرهای عمودی( بالا و پایین) قابل خروج می باشد. دریچه کولر آبی هوشمند، نسل جدید دریچه کولر می باشد که پره های آن قابلیت تغییر جهت با ریموت از راه دور را دارا می باشند. برای همین هنگام ارتقا مجبورید ماجول های قبلی را بردارید.

دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیسات آب و فاضلاب برای دسترسی و امکانِ رفعِ انسدادِ لوله ها، زانو ها ،سیفون ها و اتصالاتِ آب و فاضلاب به کار می رود.، لازم به ذکر است با استفاده ارز دریچه بازدید الومینیومی لولادار تاسیسات دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیرِ لوله ها و دیگر تاسیسات نیست.درواقع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیساتِ ساختمان در محل های مربوطه باعث می شود هم بر روی آلات و سیستم های تاسیساتی ،پوششی مناسب نصب گردد و همچنین دسترسی به این تاسیسات تسهیل گردد.

اگر فرآیند بدون مواد ساینده باشد خوردگی نازل از اهمیت کمتری بر خوردار است . اول با پیچ از رو و دوم به صورت پیچ از داخل یا پیچ مخفی. لوله فلکسیبل لوله ای فلزی است , که به عنوان نوعی محافظ یا پوشش برای جلوگیری از آسیب دیدن کابل ها کاربرد دارد .

دیدگاهتان را بنویسید