دریچه اسلوت – پرو تهویه – دریچه خطی اسلات

دمای هوای جریان در داخل کانال نباید از 120 درجه سانتی گراد بیشتر باشد. دمای هوای قابل جریان در داخل این کانال ها نباید از 120 درجه سانتی گراد بیشتر باشد. یکی از مواردی که در حین سرویس کولر باید به آن توجه شود، جلوگیری از ورود گرد و غبار داخل کولر و کانال است.

اصلی ترین وظیفه این صنعت، انتقال هوا از منبعی به قسمت های مختلف ساختمان می باشد که مشکلات بسیار مختلفی اعم از اختلاف دما یا غیره به حداقل ترین حد خود برسد. تاج بالاترین قسمت کلاهک است که مانند چتر مانع نفوذ آب به لوله ها و محفظه میشود. صفحه کلید و مانیتور(آسان ترین قسمت های قابل تعویض در کامپیوتر های رومیزی)، آن چنان در ساختار لپ تاپ در هم تنیده شده اند که فقط خود شرکت سازنده می تواند به تعویض آن ها بپردازد. در اجرای کانال سازی بایستی از بهترین و مناسب ترین انواع کانال ها استفاده کرد تا بتوان سیستم تهویه هوای مطبوع مورد نیاز خود را در اختیار داشت.

روش غلطی که بازدهی سرمایش در فصول گرم را تا 35 درصد کاهش و مصرف برق را تا 50 درصد افزایش می دهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل اجرایی و مزیت های استفاده از کانال سازی در ساختمان خود، مقاله ما را تا انتها مورد بررسی قرار دهید و جالب ترین اطلاعات را در این زمینه به دست آورید.

همچنین شما می توانید قبل از اینکه کار خود را به دست همکاران ما بسپارید، ویدیو های مربوط به نحوه ی اجرای کانالسازی را مورد مشاهده قرار دهید. در سیستم راه اندازی کانال سازی، شاهد استفاده از کانال های بسیار متفاوتی هستیم که شما نیز می توانید با توجه به مزیت ها و معایب هر یک از انواع این کانال ها، بهترین و مناسب ترین مدل کانال را برای راه اندازی سیستم تهویه مطبوع مورد استفاده قرار دهید. این مدل از کانال ها از وزن بسیار زیادی برخوردار هستند و هزینه های اجرایی آنها نیز بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید