دریچه اسلوت – موسسه فنی مشایخی

این امر در بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف برق تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد. که با استفاده از استندها و پایههای نگهدارنده (هولدر) گوشی، این امر محقق خواهد شد. خصوصاً در ابتدای روشن کردن کولر که تنها مسیر مستقیم دریچه خنک شده و رفته رفته شاهد کاهش دمای فضای داخلی خواهید بود. در هنگام روشن شدن اجزا و قطعات اصلی دستگاه، بیشترین نرخ مصرف برق رقم می خورد. تکنولوژی موتور و کمپرسور اینورتر، با جلوگیری از خاموش و روشن شدن های پیاپی دستگاه، کاهش مصرف برق را سبب شده است.

بنابراین، کاهش مصرف برق دستگاه، قابلیت تامین هوای مطبوع و دلنشین را با کمترین هزینه برای مصرف کنندگان فراهم می آورد. گفتنی است که انتخاب ظرفیت پایین برای فضاهای دارای مساحت بالا، علاوه بر کاهش راندمان و عملکرد دستگاه، موجب وارد شدن فشار زیاد به داکت اسپلیت زانتی و به تبع آن، بالا رفتن مصرف برق و انرژی سیستم می شود. همچنین وسیله ای در دو طرف یا یک طرف دریچههای کولر تعبیه شده است که بر اساس آن میتوان، پرههای افقی و عمودی را تغییر وضعیت داد. این خصوصیت، در فضاهایی مثل سقفهای کاذب که محدودیت ارتفاع و حجم وجود دارد، اهمیتِ خود را بطورِ مضاعف بُروز می دهد.

فرسودگی فیلتر هوا کاهش سطح کیفی هوای توزیع شده در محیط را به دنبال دارد. فیلتر تصفیه هوای داکت اسپلیت در طی گذشت زمان دچار کثیفی و فرسایش و فرسودگی می شود. چنانچه می خواهید اطلاعاتی در خصوص نحوه محاسبه مصرف برق و روش های کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کسب نمایید به مطالعه مقاله “محاسبه هزینه مصرف برق داکت اسپلیت” بپردازید. همچنین شما می توانید مدل های مختلف دریچه را در سایت این مجموعه مشاهده نمایید .

همچنین میتوان با استفاده از دمپر های مخصوص در پشت این دریچه ها میزان دبی دلخواه هوا تنظیم و کنترل کرد. استند موبایل و پایه های نگهدارنده گوشی موبایل متناسب با خودروی شما و محل قرار گرفتن مثل داشبورد، دریچه، شیشهی جلو، فرمان، پشت صندلی ها و … همچنین، کلیه پروسه خرید در این فروشگاه بدون نیاز به مراجعه حضوری خریدار و بر پایه روش آنلاین و غیر حضوری عملیاتی می شود. ابعاد درب دریچه بازدید داکت اسپلیت طبق اندازه داخلی فریم با احتساب ۲ تا ۳ میلیمتر بادخور در نظر گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید