دریچه اسلوت – دریچه بازدید اسلات – تهویه نظری – 09128722799

غلظت برم: سرعت واکنش بین برم و مولکول های اولیه سریع تر از کلر و مواد اولیه است و تری هالومتان بیشتری تولید می شود. نرخ تشکیل و غلظت تری هالومتان ها به شش عامل بستگی دارد. زمان تماس: میزان تری هالومتان تابع مدت زمان تماس کلر است زمان تماس طولانی سبب ایجاد تری هالومتان با غلظت زیاد می شود. در واقع محیط ها و شهر هایی که رطوبت بسیار زیاد است دریچههای پلاستیکی کاربرد بسیار زیادی دارد زیرا در این شرایط از بین نمی رود و خورده نمی شود.

H زیاد و قلیایی واکنش و مقدار تری هالومتان را افزایش می دهد. بهطور معمول این دریچه هوا تا هشت اسلات تولید خواهد شد؛ اما امکان افزایش آن به ده اسلات نیز میسر است. در ساختمان هایی از جمله ویلاهای لوکس و موارد مشابه که در داخلدبنای آنها از شومینه های سنتی یا صنعتی استفاده شده کلاهک کلبه ای جهت انتهای لوله ی دودکشِ شومینه میتواند نمای بسیار زیبایی به بام بنا ببخشد.کلاهک کلبه ای شومینه که این شرکت تولید می نماید از ورق گالوانیزه به ضخامت یک میل با پوشش رنگ کوره ای الکتروستاتیک میباشد. ساز و کار این دریچه بسیار آسان، اما در عین حال بسیار کاربردی است و معمولا برای هوا رسانی در ورودی کانال کولر و ایر واشرها استفاده می شوند.

با توجه به این که تهویه هوا یک مسئله بسیار مهم در هر فضایی محسوب می شود؛ لازم است در هر محیطی تجهیزات مورد نیاز برای تنظیم هوا تعبیه شود. بادمجان دلمه مشکی ژاپنی به آفتاب مستقیم احتیاج دارد و معمولاً هر ۳ تا ۴ روز یک بار به آبیاری احتیاج دارد. مقدار کلر و ازاد باقی مانده مقدار کلر آزاد باقیمانده به طور مستقیم در تشکیل تری هالومتان تاثیر دارد. در پشت این دریچه ها دمپر به کار می رود که وظیفه جهت دهی به هوا را بر عهده دارد و در سیستم های تولید هوا استفاده می شود.

باتوجه به وظیفه سنسور دریچه هواکش در خودرو، خرابی این قطعه سبب میشود تا ECU اتومبیل شما، اطلاعات درستی را دریافت نکند. این دریچه دارای جنسی از آلومینیوم است و دارای پوششی از رنگ کوره ای می باشد. این امکان وجود دارد که در برخی بخش های ساختمان نتوان دریچه نصب کرد، زیرا پس از راه اندازی کولر، باد وارد این بخش ها نمی شود یا به خاطر تنظیم نبودن زاویه، فضا به شدت سرد می شود. گروه صنعتی تهویه مارکت در سالهای اخیر این افتخار را دارد که زمینه فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه ی انواع کانال های خرطومی هوا گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید