دریچه اسلوت خطی ,اسلات تهویه هوا لوکس|قیمت خرید|میراکالا

دریچه هوا ی گرد برجسته هم به صورت مستقیم در روی سقف و هم به صورت ترکیبی روی صفحه ی آلومینیومی به صورت تایلی در سقف کاذب نصب میگردد . دریچه هوا ی کروی به صورت سقفی و دیواری تعبیه میشود. این بدنه ی بشقابی به وسیله ی یک پیچ به فریم متصل میشود و از طریق همان پیچ میتوان میزان جریان هوا را تنظیم نمود . این مدل دریچه هوا دارای دو مدل ” پشت کوتاه یا بی دنبال ” یا ” پشت بلند یا دنباله دار ” تولید میگردد و به بازار عرضه میگردد . این مدل دریچه هوا ، از انواع دریچه های دکوراتیو میباشد .عموماً قوس مورد نظر در طول دریچه لحاظ میشود .اگر قوس به وجود آمده خیلی غیر متعارف نباشد میتوان از دمپر برای این دریچه هوا استفاده کرد .همچنین با رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده نمی شود.

تمام سطوح دریچه هوا ی کروی به وسیله رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود . پس از ساخت پایه ی کلاهک کلبه ای گرد اقدام به ساخت پره های گرد می گردد.هر یک از این پره ها حکم یک تبدیل گرد به گرد را ایفا می کند.تعداد این پره ها به حجم آلاینده حروجی از معبر کلاهک کلبه ای گرد مربوط می گردد.این پره ها توسط سه یا چهار ستون در داخل کلاهک کلبه ای به هم متصل می شوند.با اتمام جانماییِ پره های گرد کلاهک کلبه ای نسبت به ساخت و نصب تاج کلاهک کلبه ای می رسد.با اتمام این مراحل برای پوشش دهیِ سطوح داخلی و خارجیِ از رنگ الکتروستاتیک کوره ای استفاده می گردد.این رنگ هم باعث زیبایی نمای کلاهک کلبه ای می گردد و هم از استهلاک زودرس کلاهک کلبه ای جلوگیری می کند.

دریچه هوا ی یک ، دو ، سه و چهار طرفه تایلی . کاربرد دریچه هوا خطی اسلوت در سیستم های رفت و برگشت هوا می باشد. دریچه هوا ی گرد برجسته را هم می توان مستقیماً در روی سقف بر دهانه ی انشعاب هوا و هم بصورت ترکیبی در روی یک صفحه ورقی از جنس آلومینیوم بصورت تایلی در سقف کاذب تعبیه نمود. ساختار دریچه هوا ی گرد سونایی متشکل از یک فریم گرد مجزا و یک بدنه ی بشقابی شکل است .

دریچه هوا ی گرد کروی دارای ساختار کره ای با چرخش ۳۶۰ درجه میباشد و این امکان را به مصرف کننده میدهد هوای داخل انشعاب کانال را با فشار و زاویه ی دلخواه به محیط انتقال دهد . این دریچه هوا ظاهری شیک و دکوراتیو دارد و به دلیل انتقال خاص پرتاب هوااز آن در مکانهای نمایشگاهی، تجاری و فروشگاهی استفاده میشود . دریچه هوا ی گرد سونایی در مکانهای مرطوب و شرجی همچون سونا ، استخر ، جکوزی و حتی در سقف های سرویس های بهداشتی جهت تخلیه هوا و بخارات موجود در محیط به کار گرفته میشود .

دیدگاهتان را بنویسید