دریچه اسلات – شرکت صنعتی رحمتی

مهمترین نکته در انتخاب این دریچه ها ، توجه کافی به سرعت جریان هوا روی دریچه ، ارتفاع نصب ، میزان پرتاب ، انطباق دریچه با پلنیوم باکس و نحوه نصب آن می باشد. به این نکته هم توجه کنید که این ورق ها در ضخامت های مختلفی قابل عرضه هستند و بهتر است شما ضخامت های بالا را انتخاب کنید. لایه سوم : در آخرین لایه ، جنس آن پی وی سی PVC است و به عنوان محافظ کانال فلکسیبل استفاده می شود. کانالهای فلکسیبل ای اف دی در سایز های ۴″، ۵″، ۶″، ۷″، ۸″، ۱۰″، ۱۲″، ۱۴″، ۱۶″، ۱۸″ و ۲۰″ و به طول استاندارد ۶ متر تولید میشود.

این کانال ها در شاخه های 10 متری تولید می گردد. ژاپنی ها برای ساخت این هواپیما از مواد اولیه تخصصی استفاده نکردند و در واقع روند تولید آن بسیار ابتدایی به شمار می رفت. زمانی که شما گیر داشتن دریچه کولر را متوجه شوید بهتر است بدانید که یک اتفاق خاص و کاملا هزینهبر برای پایه های دریچه کولر رخ داده است، که حتی در هنگام بررسی شما باید دقت بالایی داشته باشید تا مشکل بزرگتری به وجود نیاید.

لوله فلکسیبل عایقی آی اف دی از سه لایه عایق فشرده پلی استر و نوار فویل و آلومینیوم روکش مشکی PVC ساخته شده است. لایه نخستین : در لایه نخست این کانال فلکسیبل ای اف دی که لایه داخلی می باشد از فویل آلومینیوم لمینت شده استفاده شده است . قیمت دریچه کولر خطی آلومینیومی نسبت به قیمت دریچه کولر آلومینیومی طرح جدید به خاطرِ وزنِ بیشترِ آلومینیوم بالاتر است. لایه دوم : در بخش دوم که لایه میانی گفته میشود ، از یک لایه فوم فشرده از جنس پلی استر پوشش داده شده که به عنوان عایق حرارتی از آن استفاده می شود.

محمد ایمانیفر در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: در مورد بخاریهای ژاپنی اطلاعات مناسبی در دسترس نیست، با توجه به عدم استفاده از دودکش در این بخاری، استفاده از آن در فضای بستهای که امکان تهویه و تردد هوا وجود ندارد مجاز نیست. برای کسب اطلاعات تکمیلی و جامع درخصوص نحوه نصب داکت اسپلیت روی لینک کلیک نمایید و با مطالعه مقاله تخصصی ” نحوه نصب داکت اسپلیت چگونه است؟ مهمترین نکته در ساختِ دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی این مطلب است که رنگِ سطحِ دریچه بازدید فنکویل حتماً و لزوماً ضد آب باشد تا در برابرِ رطوبت و نم مقاومت کافی راز خود نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید