داکت اسپلیت بوش اینورتر 24000 سری 2022 تک فاز شرکت هوای پاک ایران

۱۱۰ متر مربع را در عدد ۳۵۰ بی تی یو بر ساعت ضرب کنید به عدد ۳۸۵۰۰ می رسید که این عدد را بر ۱۲۰۰۰ تقسیم کنید تا به ظرفیت ۳.۲ تن تبرید برسید. طراحان داخلی بسیاری در زمینه ی طراحی و تولید دریچه کولر فعالیت دارند که با کیفیت عالی این محصولات را به تولید رسانده و شما را از خرید محصولات خارجی بی نیاز ساخته اند. همانطور که در شکل زیر می بینید، یونیت داخلی درون سقف کاذب قرار می گیرد، با استفاده از کانالهای هوا، هوای مطبوع شده به فضاهای مختلف ارسال می گردد.

جهت خرید داکت اسپلیت که به سیستم های تهویه مطبوع خانگی نیز معروف است یک سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشد، که در قسمت سرمایشی در واقع شبیه کولر های گازی عمل می کند. این روش همانند سیستم تهویه مطبوع مینی چیلر و فن کویل جز سیستم های مستقل تهویه مطبوع به حساب می آید و بر عکس استفاده از چیلر مرکزی یا VRF که مستقل هستند به بهره برداران آزادی عمل بیشتری می دهند و مانند تمام انتخابات، مزایا و معایبی دارند که در این مقاله به آنها می پردازم.

دمپرها برای ایجاد دمای آسایش در هر فضا تعبیه شده و نسبت به تنظیمات اعمال شده ترموستات باز و بسته می شوند. از اواپراتور بخار گرم کم فشار وارد کمپرسور می شود و با انرژی کمپرسور، مبرد به بخار داغ پر فشار تغییر فاز می دهد. سپس این مبرد وارد کندانسور می شود تا تغییر فاز دهد و مایع داغ پر فشار وارد شیر انبساط گردد و چرخه ادامه یابد. این عمل به وسیله ی فن های اواپراتور تسهیل می گردد و چرخش هوای داخل به روی آن ادامه می یابد. این حفرهی چهارگوشِ یک و دوردیفه درواقع منفذِ ورود هوای برگشت دریچه بازدید داکت اسپلیت است.

که در هنگام کانال کشی سیستم داکت اسپلیت دریچههایی به منظور خروج هوای قدیمی و فاقد اکسیژن تعبیه خواهند شد. وظیفه کانال کولر، انتقال هوای سرد از داخل کولر به محیط درونی ساختمان است. محاسبه ظرفیت مورد نیاز داکت اسپلیت بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می شود که از جمله آن می توان به آب و هوای شهر محل زندگی، موقعیت خانه، عایق خانه، تعداد اتاق ها، ارتفاع سقف، تعداد پنجره، تعداد ساکنان، مدت زمان استفاده و بهره وری انرژی سیستم و دمای تنظیم شده ترموستات اشاره کرد. در هنگام اجرای کانال، پیمانکار را به طور مکرر چک کنید تا تیک آف ها را درست محاسبه و اجرا کرده باشد و ابعاد کانال با نقشه همخوانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید