داکت اسپلیت ایران رادیاتور – نمایندگی رسمی ایران رادیاتور

که صددرصد این مشکل از جمله مشکلات آزاردهنده و اعصاب خورد کنی محسوب میشود که نمیتوان آن را نادیده گرفت و به همین دلیل توصیه ما شما عزیزان این است که همیشه نسبت به سالم بودن موتور دمپر توجه بسیار بالا و کلیدی داشته باشید. همانطور که پیشتر در مقاله ” مواردی بسیار مهم در استفاده از وسایل گازسوز “ اشاره نمودیم، معمولا با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد که لوله به مرور زمان و به دلیل عرق نمودن دچار پوسیدگی شود و این پوسیدگی منجر به سوراخ شدن لوله و در نهایت نشت منواکسید کربن گردد، بهترین نوع لوله رابط دودکش بین وسایل گاز سوز و دودکش ساختمان لوله استیل (دودکش استیل) میباشد، زیرا احتمال پوسیدگی در این لولهها بسیار ناچیز است.

از جمله ویژگی های دریچه بازدید داکت اسپلیت ساده لولایی این است که درب، در حالت باز بودن از ساختار دریچه کاملا جدا نمی شود و همواره بوسیله لولا به ساختار فریم متصل می ماند. این سیستم در ظرفیت های 24 هزار، 30 هزار و 36 هزار به ترتیب برای فضاهای کمتر از 70 متر، 70 تا 90 متر و بالای 90 متر تولید می شوند. این نوع دریچه از پرکاربردترین دریچه های سقفی می باشد. یک دستگاه داکت اسپلیت معمولی تنها در یک حالت کار می کند و به اصطلاح موتور آن تنها یک دور چرخش دارد.پس دستگاه دو حالت خاموش و یا روشن دارد.اما Duct Split دارای سرعت متغیر می باشد.

دستگاه داکت اسپلیت طی فرایندی سرمایش را خود ایجاد می کند اما برای گرمایش از دستگاه های جانبی کمک می گیرد. دریچه سقفی نیز بیشتر به صورت دمپردار به کار برده می شود. این محصول در مسیرهای هوا و نیز تخلیه ی هوای هود ها و هم چنین داکت هوای اگزاست فن ها در محیط های تجاری ، مسکونی ، صنعتی و بهداشتی کاربرد دارد . جنس ورق مصرفی این قطعه ی کانال فلکسیبل از ورق گالوانیزه است و ضخامت ورق مصرفی نسبت مستقیم به قطر دهانه ی کانال فلکسیبل دارد .

جنس ورق مصرفی برای این قطعه ی کانال فلکسیبل از ورق گالوانیزه و ضخامت آن بستگی به قطر دهانه ی کانال فلکسیبل دارد . ساختار این کانال فلکسیبل متشکل از یک لایه فویل آلومینیوم لمینیت شده است . یکی از معایب این نوع کانال ها این است که بعد از انجام عملیات کانال کشی باید عایق شوند. ساختار این دریچه از نوع سنتی و دارای تئغه های عمودیِ هوا در ستون جلو و تیغه های موازیِ هوا در قسمت پشتی می باشد. کانال فلکسیبل بدون عایق در سیستم های هوارسانی به کار می رود که خشونت محیطی همچون گرما و سرما قابل توجه نباشد .

دیدگاهتان را بنویسید