خرید دریچه فن کویل آلومینیومی قیمت |میراکالا

نکته ی مهم دیگر این است که هنگام ساخت چهارراه کانال فلکسیبل در فاصله ی ۳ تا ۵ سانتی هر یک از دهانه های لوله های چهارراه کانال فلکسیبل باید یک برجستگی به نام رخ تعبیه کرد که در حقیقت نقش مانعی را بازی میکند تا کانال فلکسیبل و چهارراه در اثر جریان فشار هوا از هم جدا نشوند .

چهارراه ۴۵ درجه هم قطر کانال فلکسیبل یکی دیگر از رابط های کانال فلکسیبل است که هوای عبوری از لوله ی اصلی را به دو مسیر دیگر که با لوله اصلی هم قطر هستند منتقل میکند . دریچه پلاستیکی گردِ خطی را نیز هم میتوان به صورت پیچی و هم فنری در محل مورد نظر نصب کرد. پس از برش ورقِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی هر چهارگوشهی ورقِ درب را به صورت لبه دار با زاویهی ۹۰ درجه در میآوریم. کانال کشی در مراحل پایان کار یا نازک کاری و پیش از اجرای سقف کاذب یا کناف صورت می گیرد و برای کاهش میزان اتلاف انرژی با پشم شیشه عایق بندی می گردد.

برای اینکه بتوان به سیستم فن کویل که گاه در زیر سقف کاذب قرار می گیرد، دسترسی پیدا کرد، دریچه هایی در زیر فن کویل در نظر گرفته شده اند، تا بتوان عملیات تعمیر و نگهداری از فن کویل را راحت تر انجام داد. خوب است بدانید که دریچه های اسپلیت را به لحاظ متریال و جنسی که دارند می توان به سه نوع، آلومینیومی، چوبی ( ام دی اف ) و پی وسی ( پلاستیکی ) دسته بندی کرد. این نوع فاقد روکش پلاستیکی می باشد و در محیط های داخلی از آن استفاده می شود. برای نمونه می توانید از یک قطعه مقوا،کارتن یا نایلون به جای طلق پلاستیکی یا فوم پلی اتلن استفاده کرد.

با توجه به این که قطر دهانه لوله های این چهارراه کانال فلکسیبل کاهش می یابد ، در فاصله ی ۳ تا ۵ سانتی هر یک از لبه های دهانه چهارراه کانال فلکسیبل از یک برجستگی به نام رخ استفاده میگردد تا امکان جدا شدگی یا پارگی کانال فلکسیبل در نقاط اتصال به صفر برسد . می توان گفت در همه نقاط ایران (به استثنای مناطق شرجی که به دلیل رطوبت هوا نیاز به استفاده از اسپیلت دارند) دریچه کولر به علت اهمیت سیستم سرمایشی و گرمایشی، به عنوان یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین دریچه های هوا شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید