خرید اینترنتی و تلفنی قیمت دریچه دیواری با تضمین کیفیت از کالا کیوسک

با توجه به سرد و گرم شدنهای متوالی کلاهک در اثر روشن و خاموش شدن مشعل دیگ های موتورخانه، استفاده از پوشش رنگ کوره ای در پشت و روی محصول از جمله ضروری ترین مواردی است که باید رعایت گردد. معمولا این کلاهک ها بصورت چهارگوش و گونیا ساخته می شود، اما در مواردی که نشیمن گاه یا زیرکار ناگونیا باشد باید از الگو و زوایای چهارضلعی نشیمن گاه تبعیت نمود و آن را مطابق شابلون پایه ساخت. از آنجایی که موضوع انتقال هوا امری بسیار مهم در تاسیسات و سیستم تهویه مطبوع ساختمانی و صنعتی است. در مقایسه با قیمت دریچه دیواری آلومینیومی، قیمت دریچه دیواری آهنی در حدِ قابلِ توجهی پایین تر است و این موضوع نیز بیشتر به دلیلِ ارزان بودنِ قیمتِ مواد اولیهی دریچه دیواری آهنی است.

آباژور رومیزی کلبه از مدل های بسیار زیبا و تمام چوبی شرکت دارکار است که جنس چوب آن از چوب روس درجه یک و پخته شده است و جنس کلاهک آن از پارچه حصیری قابل شستشو و طلایی رنگ میباشد.نوع سرپیچ این محصول E14( سرپیچ شمعی ) است و از لامپ های کم مصرف ال ای دی و فیلامنتی در وات های 5 و 7 وات داخل آن میتوان استفاده کرد . عموما کلاهک پره ای از ورق یک میل روغنی با پوشش رنگ کوره ای پودری استاتیک ساخته می شود. برای پوشش نهایی از رنگ کوره ای استفاده می شود.

از دیگر استفاده های این کانال برای زمانی است که از فن های با صدای زیاد استفاده می شود و یا نیاز باشد که صدای انتقال هوا به گوش نرسد از کانال فلکسیبل با عایق الاستومری یا اصطلاحا کانال فلکسیبل رابر به کار می رود ، این کانال فلکسیبل از دولایه آلومینیوم و بین آنها از عایق الاستومری برش خورده به صورت اورلب قرار دارد که بهترین عایق صداگیر می باشد . کلاهک پره ای بام عموماً در دهانه ی خروجی دودکش موتورخانه ها و همچنین در نقطه ی انتهایی لوله های ونت در بام ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

در دهانه های خروجی دودکش هودهای صنعتی و خانگی نیز میتوان از آنها استفاده کرد. این کلاهک با انواع ورق (ورق روغنی، ورق گالوانیزه) با ضخامت های گوناگون قابل ساخت می باشد. به همین دلیل می توان گفت ورق با ضخامت 1 میلی متر هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت، بهترین و مناسبترین گزینه می باشد. این کار به وسیله نصب ترموستات و دریچه های ترموستاتیک انجام می گیرد و از اتلاف انرژی دستگاه هم جلوگیری می کند. تعداد پره ها بنا به فشار خروجی دود یا آلاینده از لوله های دودکش وابسته است. محاسبه ی ارتفاع پایه و تعداد پره ها از مهمترین عوامل افزایش راندمان کلاهک های پره ای در تخلیه دود و موارد دیگر کاربردی این محصول می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید