خرید استند و نگهدارنده تبلت

روش اتصال لولا به فریم و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت پرچ آلومینیومی و ظریف است که زائده های پرچ پس از تکمیل مراحل ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت زننده رویت نشود. پس از آغاز عملکرد دستگاه Zaneti Duct Split، گاز مبرد موجود در محفظه داخلی کمپرسور به وسیله کندانسور متراکم و فشرده می شود. به همین دلیل، برای باز کردن لپ تاپ، بهتر است مستندات همان دستگاه را از شرکت سازنده اش داشته باشید . شرکت تهویه جدید آستیاک، مهم بیش از 10 سال سوابق عمل در راستا نتورک کشی سیستم تهویه مطبوع (کانال سازی صنعتی، طراحی نتورک اگزاست، ایجاد کانال پارکینگ و…) ایجاد انواع ملزومات تهویه مطبوع مانند دریچه پره هلالی، انواع دریجه تنظیم هوا، گونه های روزنه سقفی، دریچه لوور هوارسان و…

شرکت تهویه نو آستیاک (مسئولیت محدود )با شماره ثبت ۴۳۴۲۰۰، از برترین مجری ها و تولید کننده های سیستم های شوتینگ ،کانال های انتقال هوا ( کانال سازی، کانال سازی کولر )،انواع دریچه های تنظیم هوا، دمپرهای صنعتی(دمپر دستی و ضد حریق) ،انواع لورر و دریچه گریل، عایق های حرارتی و برودتی و کلاهک های پره ای (کلبه ای) لوور هوارسان بامی و دیواری می باشد. لوله فلکسیبل هوا با عایق پلی استر به صورت سه لایه تولید شده است.

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری به عنوان یک کانال هوای تمیز عمل کند و مانع از بروز هرگونه حساسیت و آلرژی برای افراد خواهد شد . بر اساس سرعت ابتدایی در کانال رفت سیستم های کانال سازی صنعتی در انتقال هوا را می توان به تهویه مطبوع خانگی و ساختمان های صنعتی دسته بندی کرد و همچنین سرعت موردنظر در کانال برگشت سیستم کانال سازی صنعتی را برای ساختمان های معمولی و صنعتی کم در نظر می گیرند. این لوله استفاده کمتری نسبت به سایر مدلها دارد و اغلب برای تهویه هوای رفت و دستگاههای داکت اسپلیت استفاده میشود. از جمله مزیت های به کار گیری کانال فلکسیبل نصب آسان و اجرای سریع آن میباشد .به همین دلیل از کانال فلکسیبل با عایق الاستومری استقبال زیادی میشود .

لایه بیرونی کانال فلکسیبل با عایق الاستومری از آلومینیوم لمینیت شده ی ضخیم که در برابر ضربه و پارگی مقاوم است تشکیل میشود . کانال فلکسیبل مکش علیرغم اینکه دادرای سطح داخلی صاف و صیقلی میباشد ، در برابر سایندگی و پارگی بسیار مقاوم است . کانال فلکسیبل مکش در قطر های،۴ تا ۲۵ سانتیمتر قابلیت تولید دارد و در شاخه های ۶ متری به بازار عرضه میگردد . این دریچه گرد از دو نوع جنس آلومینیومی و پلاستیکی ( پی وی سی ) تولید میشود. عایق پشم شیشه در کانال فلکسیبل به دلیل ساختار متخلخل و فیبری در برابر رطوبت و نفوذ آب و بخار از مقاومت پایینی برخوردار است ، این در حالیست که عایق الاستومری در کانال فلکسیبل دارای سلول بسته و مقاومت بالا در برابر رطوبت ، بخارو گرد و غبار میباشد .به همین دلیل پیشنهاد متخصصان گروه صنعتی تهویه مارکت برای استفاده از کانال فلکسیبل در محیط های باز ،استفاده از کانال فلکسیبل با عایق الاستومری میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید