خرید آسان اینترنتی و تلفنی کلاهک دودکش با تضمین کیفیت از کالا کیوسک

به جای کانال کشی چهار گوش گالوانیزه از کانالهای گرد انعطاف پذیر (flexible) استفاده شده و کانالها با عایق پوشانده شوند. همچنین بنا به سفارش به صورت تخت و لوستری نیز ساخت این محصول امکان پذیر است. دریچه هوا ی گرد برجسته از نظر شکل بسیار شبیه دریچه هوا ی گرد بلندگویی میباشد ، با این تفاوت که شبکه های بلندگویی این دریچه هوا ، به صورت زاویه دار و طبقه ای به هم متصل میشوند و برجسته دیده میشود . جنس ورق پلنیوم باکس ، عموماً از گالوانیزه میباشد که البته گاهی از ورق پلی اورتان (کانال پیش عایق ) استفاده میشود .

در صورتی که پلنیوم باکس از ورق گالوانیزه ساخته شود ، از عایق الاستومری برای جلوگیری از افت راندمان در سیستم هوارسانی روی سطوح آن استفاده میگردد . همانطور که در بالا اشاره گردید ، در سیستم کانال فلکسیبل ، هوابندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . اگر مدام درحال تغییر مکان هستید مانند ملک های اجاره ای سیستم های تهویه ای که قابلیت جابجایی دارند به شما توصیه می شود. قابلیت فشردگی بالا و همچنین وزن سبک کانال فلکسیبل با عایق پلی استر امکان حمل راحت و نصب سریع و آسان را به مصرف کننده میدهد.

دریچه هوا با هر جنسی، در هر ابعادی و با هر رنگی قابلیت تولید دارد و این امکان را به مصرف کننده میدهد تا این محصول را بر روی دیوار، سقف یا سقف کاذب نصب نماید. این محصول دارای انعطاف پذیری بالایی ست و البته از قیمت مناسبی نسبت به انواع دیگر کانال فلکسیبل برخوردار است .

ما سعی کردیم در این مقاله بسیاری از نکات مهم که در خرید کانال فلکسیبل ای اف دی به شما کمک می کند را بررسی کینم. به این طریق کانال فلکسیبل کیپ میشود و عملیات هوابندی کامل میشود . طول رابط کانال فلکسیبل بین ۱۰ تا ۱۲ سانتیمتر است . مقاومت دمایی این محصولات، از منفی ۱۰ درجه تا مثبت ۸۰ درجهی سانتیگراد است. همانطور که میدانیم طول هر شاخه از کانال فلکسیبل در مدلهای مختلف بین ۶ تا ۱۰ متر میباشد .حال اگر بخواهیم از کانال فلکسیبل با طول بیشتری استفاده کنیم ، باید بتوانیم دو شاخه از کانال فلکسیبل را به هم وصل کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید