خرید آسان اینترنتی و تلفنی قیمت دریچه کولر با تضمین کیفیت از کالا کیوسک

آبپاش های پلاستیکی که در زمین قرار داده میشوند و به محض وصل شدن جریان آب از زمین خارج میشوند. رابطی دکمه دار است که شیر خودکار را موقتا به آبپاش وصل میکند و با فشاری ساده روی دکمه از شیر خودکار جدا میشود. شایان ذکر است نوع رنگی که بر سطح دریچه کولر خطی کله قندی استفاده می شود از نوع پودری استاتیک می باشد که پس از گذاشتن در کوره پخته شده و آماده بسته بندی می گردد.در همین جا باید به کیفیت و نوع رنگ مصرفی نیز بعنوان عامل اساسی در تعیینِ قیمت دریچه کولر کله قندی باید اشاره نمود.بدیهی است نوع و گریدِ پود رنگ استاتیکِ مصرفی باعث افزایش یا کاهشِ تمام شده ی قیمت دریچه کولر خطی کله قندی می گردد.

دمپر هوا بطور کلی با دو مقطع چهارگوش و گرد بنا به مورد کاربرد قابل تولید و عرضه می باشد که هرکدام از این مقاطع نیز به دو صورت کنترل دستی و موتوری قابلیت استفاده دارند.در موارد کنترل دستی که وضع کاملا مشخص است اما در مورد دمپر هوای برقی از انواع موتور دمپرهای on و off و نیز انواع موتورهای تدریجی که قابلیت کنترل در میزان باز یا بسته بودنِ دمپر توسط موتور تعیین می شود را دارند. دریچه خطی : این نوع در نیز همانند دریچه مشبک قابلیت نصب بر روی دیوار و زیر سقف را دارا می باشد و از آن بیشتر برای هوای رفت سیستم های فن کوئل و کولر گازی استفاده می شود.

به منظور کم کردن صدای داکت اسپلیت بهتر است در ابتدا نگاهی به نحوه ی عملکرد این سیستم ها داشته باشیم. از جمله موارد مهم و ضروری که باید در زمان نصب کلاهک دودکش اچ گرد در نظر گرفت این است که ارتفاع نصب کلاهک دودکش اچ از سطح بام حداقل باید یک و نیم متر باشد تا عملیات تخلیه دود با مکش بیشتری از نقطه ی اوج کلاهک دودکش اچ صورت پذیرد و قدرت مکش کلاهک دودکش به بیشترین میزان و در نتیجه راندمان مکش به بالاترین سطح ارتقا یابد. آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی که اغلب داخل باغ استفاده میشوند مثل آبپاش های VYR برنجی کوچک.

شیر های خودکار مخصوص آبیاری بارانی جهت نصب آبپاش. میزان انسداد هوای عبوری از این دریچه کولر در زمان بسته بودنِ دمپر هوای دریچه کولر به بیشترین حد میرسد.از خصوصیات ویژه دسته دمپر این دریچه کولر حالت گردِ دسته دمپرِ دریچه کولر است و به صورت چرخشی در جهت یا خلاف جهت عقربههای ساعت عمل مینماید.از جمله ویژگی های دیگرِ این دریچه کولر امکان تنطیم هوای دریچه کولر به چپ و راست و در عین حال به بالا و پایین است.پوشش رنگ این دریچه کولر از نوع کورهای الکتروستاتیک است.

دیدگاهتان را بنویسید