خریداینترنتی دریچه بازدید آلومینیومی لولادارباکیفیت از کالا کیوسک

این مدل دریچه بازدید داکت اسپلیت برای هوارسانیِ بهتر به دستگاه داکت اسپلیت تولید و مورد کاربرد قرار میگیرد.با توجه به وزنهای بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ساختار فریم باید طوری باشد که قابلیت نگهداری و نشمین نسبت به درب را در خود داشته باشد.جهت تولید این دریچه بازدید داکت اسپلیت از ساخت فریم شروع می نماییم.فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت از پروفیل های آلومینیوم با عرض های ۳ و ۵ سانت ساخته میگردد.این تغییر عرض پروفیلِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ زیبایی قابلیت کاربرد برای آن ایجاد می نماید.با توجه به تقدم مراحل ساخت،باید در مرحله نخست نسبت به سایزینگِ چهارچوبه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام کرد.ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت باید به میزانی بادخور داشته باشد که به راحتی بتوان دریچه بازدید داکت اسپلیت را در حفرهی مورد نظر جانمایی کرد.با احتساب این موضوع مهم نسبت به برش اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام میگردد.

مهم ترین نکته در هنگام نصب داکت اسپلیت قرار گرفتن کندانسور آن در محل مناسب است تا نور آفتاب و شرایط جوی موجب کاهش عملکرد و یا مختل کردن کارایی آن نشوند. درواقع دریچه مشبک با سوراخهای لانه زنبوری، بهترین امکان را برای مکشِ هوای محیط به داخلِ محفظه دستگاه فنکویل ایجاد مینماید و بهترین راندمان را برای کارکردِ دستگاهِ فنکویل ایجاد مینماید.ضمنِ اینکه برای تطابق و تناسب با این نوع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار فنکویل، بهتر است دریچههای دمشِ هوای فنکویل نیز از نوعِ مشبک یا لانه زنبوری باشد. دریچه آلومینیومی کروی به دو صورتِ “پشت کوتاه یا بی دنباله” و “پشت بلند یا دنباله دار” تولید و عرضه میشود.

کانال های فلکسیبل شرکت و ECO FLEX دارای کیفیت و قیمت های مناسب بوده و این کانال های فلکسیبل خرطومی در کارتن های 6 متری و یا 10 متری قابل عرضه می باشند. کانال های فلکسیبل کانال هایی هستند که از مقاومت بالایی برخورددارند و اغلب دارای ویژگی هایی هستند که میتوان برای مکان هایی که نیاز به عایق صوتی و حرارتی دارند استفاده شوند ، مانند دستگاه های ماینر که صدای بالایی دارند .

تصفیۀ آب رودخانه های با کدورت بالا به عنوان پیش تصفیه قبل از صافی ماسه ای کند. دراین نازل خطی از آب با برش لایه ای بصورت میله های کریستالی شکل به نمایش گذاشته می شود. به طور کلی سیم ها و کابل هایی که در تاسیسات برقی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، به خودی خود آسیب پذیر بوده و در اثر عوامل خارجی به راحتی از بین می روند. نازل جامپینگ جت آب را به صورت لوله ای مانند کریستال عبور می دهد بدون ریختن قطره ای به طوری که می توان از زیر آن عبور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید