خرید، بررسی، مقایسه + لیست قیمت

چراکه این بخش کل روزهای سال را در معرض بارش برف و باران و همچنین در معرض تابش نور خورشید قرار دارد. به سرعت جریان هوا روی دریچه دقت کافی داشته باشید و آن را فراموش نکنید. این دریچهها در هر ارتفاعی از دیوار ساختمان، کف و بر روی سقف نیز قابل نصب میباشند. با تمام توصیفاتی که گفته شد علاوه بر موضوعِ مدلِ دریچه بازدید داکت اسپلیت، متریال مصرفی از جمله ضخامت ورق،کیفیت رنگ و کیفیت ساخت نیز مطرح است.به لحاظ متریال نیز اگر بخواهیم انواع اجناس را در ردیف مقایسه قیمت قرار دهیم به ترتیب دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی گرانتر از دریچه بازدید داکت اسپلیت الومینیومی است و دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی گرانتر از دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی است.به این ترتیب به طور اجمالی میتوان گفت هم مدل ،هم متریال و هم کیفیت ساخت در تعیین قیمت انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت موثر است.

شرکت بوش این مدل از داکت اسپلیت را به پیشرفته ترین نسل از موتور مختص سیستم های تهویه مطبوع از نوع دی سی اینورتر (DC Inverter) مجهز نموده است. مزیت بزرگ موتورهای دی سی اینورتر مصرف پایین انرژی آن ها میباشد. یکی از معایب داکت ها که توسط بسیاری از افراد تجربه شده، صدا دادن آنها است. مبرد مایع با عبور از لوله ها یا کویل اواپراتور به حالت گاز تغییر فاز می دهد. در ادامه، ماده مبرد با تغییر فاز و کاهش دما، خنک شده و از طریق فن و کانال ها به محیط داخلی انتقال پیدا می کند.

پس از خرید داکت اسپلیت بوش از بوش ایران تنها کاری که باید انجام شود ثبت درخواست نصب محصولات بوش به صورت آنلاین از طریق همین وب سایت است. به لطف این امکانات تنها با فشردن یک دکمه تنظیمات خاصی برای شما اعمال خواهد شد. اگر در بخشی هایی از ساختمان شما نیاز به چند عدد خروجی هوا به طور همزمان باشد. کنترل مرکزی در مکانی نصب خواهد شد و شما برای تنظیم دمای هر اتاق لازم نیست وارد اتاق شوید. انواع دریچه چوبی ( ام دی اف ) برای مصارف مختلف میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.

این یک مزیت بزرگ برای این سیستم های تهویه مطبوع بشمار میآیند. اما باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل این که تولید کمپرسور در سیستم های تهویه در ایران از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست لذا تمامی کمپرسور مورد استفاده در این دستگاهها از کشور های دیگر وارد می شود. همچنین این دریچهها قسمتی از هوا را از داخل ساختمان خارج نموده تا هوای تازه جایگزین آن شود و از فشار آمدن به موتور داکت اسپلیت نیز جلوگیری خواهد کرد. به جز اینها هزینههای مربوط به حملو نقل و دستمزد متخصصین را نیز باید در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید