جنس ساینده ها معمولا سیلیکون کارباید

1) در این نازل آب از وسط نازل و مواد ساینده از کنار با جت آب مخلوط می شوند . مزیت ها :عمر بیشتری دارد و مخلوط بهتری از ساینده هارا در جت آب ایجاد می کند . این دیچه ها از جنس پره ایرفویلی آلومینیومی است ولی در صورت درخواست مشتری قابل ساخت از رقهای گالوانیزه و استیل در صنایع اتاق تمیز، دارویی، آرایشی و بهداشتی وجود دارد. البته می توان از الماس هم استفاده کرد که کارایی بیشتری دارد ولی به دلیل گرانی از آن در موارد خاص استفاده می شود .

ولی نواحی سه گانه از بالا و پائین حوض به هم مربوط هستند . معایب : تولید آن به دلیل زاویه همگرایی مشکل و پر هزینه است . معایب : راندمان مخلوط شدن بهینه ای را فراهم نمی کند و فرسایش سریعی در قسمت خروجی نازل بوجود می اید .

این سیستم نمی تواند ساینده های خشک را به طور مداوم در فاصله طولانی به نازل ارسال کند . از این لوله فلکسی فلزی برای محافظت سیم و کابل در محیط های مرطوب یا محیطهای باز استفاده (outdoor) می شود، این محصول دارای کیفیت بالا و قابلیت اطمینان مناسب است. پاسخ: باید با آچار ویژهی خود یا با آچار قابل تنظیم باز و بسته شوند. اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید.همچنین برند های مختلف تکنولوژی های اختصاصی خود را در مدل های روز به بازار عرضه می کنند که مقایسه این ویژگی ها در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد.

از کلاهک دودکش پرهای چهارطرفه نیز برای سیستم دودکش های موتورخانه، شوینه،آبگرمکن و انواع بخاری استفاده میشود. ولی هر چه قطر نازل بیشتر باشد برای فراهم کردن دبی مناسب جریان به موتور ها و پمپ های قوی و گران قیمت نیاز است و کمتر استفاده می شود . باتوجه به موارد گفته شده برای تعیین قیمت نیاز به بازدید حضوری از محل توسط کارشنان مجرب می باشد که بعد از بازدید قیمت دقیق محاسبه و اعلام می گردد. یکی دیگر از مهمترین عوامل در تعیینِ قیمت دریچه کولر، کیفیتِ رنگ دریچه است.

دیدگاهتان را بنویسید