جنس روکش لوله فلکسی اغلب از PVC است

لازم به ذکر است که در ساخت این قطعه کانال فلکسیبل ، هوابندی کامل نقطه ی اتصال نافی رابط کانال فلکسیبل با لوله ی اصلی کانال فلکسیبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هرگاه هوا از لوله ی اصلی کانال فلکسیبل وارد شده و بخواهیم از سه خروجی هم قطر خارج شود ، از رابط چهارراهی ۴۵ درجه هم قطر کانال فلکسیبل استفاده میشود .در واقع این قطعه از یک لوله اصلی با دو نافی ۴۵ درجه با قطر یکسان با لوله اصلی تشکیل شده است .

هرگاه هوا از یک ورودی اصلی وارد شود و بخواهیم از سه خروجی غیر هم قطر با زاویه ی ۹۰ درجه نسبت به هم خارج گردد ، از رابط چهارراهی نود درجه غیر هم قطر کانال فلکسیبل استفاده میشود . شما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. این دریچه بطور کلی برای قرار گرفتن در پلنیوم طراحی شده است که البته امکان نصب در کانال را دارد . قیمت دریچه کولر آهنی بسیار مناسب می باشد. چهار گوش: این نوع کانال ها مناسب برای فضاهای کوچکی هستند که برای عبور کانال ها از یکدیگر دچار کمبود فضا می باشند.

از طرفی دودکش مناسب برای ساختمانها بسته به ابعاد بنا، کاربری، آبوهوا، سوخت مصرفی و نوع تجهیزات گرمایشی با یکدیگر متفاوت خواهد بود. معمولا از لوله فلکسی روکش دار برای محافظت از کابل ها در محیط های باز و یا مرطوب در کابل کشی برای نصب دوربین مدار بسته استفاده میشود. لوله فلکسی فلزی یکی از ساده ترین نوع لوله های فلکسی است که کاربرد بسیاری دارد. کانال کشی یا در مراحل پایان کار و یا نازک کاری و قبل از اجرای سقف کاذب و یا کناف انجام شده و در بسیاری از موارد به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی بوسیله پشم شیشه عایق بندی میشود.

دریچه هوشمند کولر با کنترل از راه انجام می گردد؛ که می توان در زاویه های گوناگون افقی و عمودی گردش در هوا را تنظیم و متعادل کرد. با اتصال درب به فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی و نیز با تعبیه قفل های زیمنسی نوبت به انجام عملیات رنگ میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید