تولید دریچه های تنظیم هوا

از دیگر مزایای این لولهها توانایی تخلیه الکتریسیته ساکن با اتصال به زمین را میتوان نام برد. این لولهها برای انتقال هوای گرم و سرد در حال دمش یا مکش از طریق دمندهها و مکندههای موجود در مسیر داکت هوا استفاده میشوند که بسیار باکیفیت و یکی از استانداردترین انواع لولههای منعطف هستند. ابعاد دریچه کولر استاندارد شامل سایزهای مختلف پرکاربرد میباشد که از قبل تولید شده و در انبار موجود است.

برند رهاورد بهترین گزینه برای مشتریانی است که بدنبال خرید لوله خرطومی فلزی ارزان قیمت هستند. کانال خرطومی پلی اتیلن به دلیل استفاده از عایق فوم پلی اتیلن قیمت بسیار مناسبی دارد و از آنجایی که فوم پلی اتیلن در داخل کشور تولید میشود از نوسان قیمت کمتری برخوردار است. یکی از پرکاربردترین لولههای فلکسیبل یا خرطومی در انتقال هوای گرم و سرد لوله فلکسیبل الاستومری است. بر این اساس، هوای سرد و خنک از طریق کانال های مخصوص توزیع هوا، از بخش پنل داخلی داکت اسپلیت به طرف دریچه های خروجی و محیط مورد استفاده، منتقل می شوند.

شکل ایرفویلی پره های این دریچه علاوه بر کاهش افت فشار عبور هوا از بین پره ها باعث افزایش کارایی آن ها در جهت دهی به جریان عبوری می باشد.در صورت نیاز مشتریان جهت کنترل حجم هوای ورودی به دریچه از دمپر های پشت دریچه ای موازی و متقابل چرخدنده ای بهره برد. فلکسیبل PL را با دو لایه آلومینیوم تولید میکنند و بین آن را پلی استر فشرده به رنگ مشکی تشکیل میدهد. هر یک از تیغه های دریچه اسلوت فضای پیرامون را به دو قسمت تقسیم می کند.یعنی اگر در داخل کادرِ این دریچه، یک تیغه هوا بکار رفته باشد آن دریچه هوا را دو اسلوت و اگر دو تیغه بکار رفته باشد آن دریچه هوا را سه اسلوت می نامند.

این نوع دریچه از دو نوع لولایی و وزنهای تشکیل میگردد که هر نوع از این دریچه های لولایی و وزنهای به انواع مختلف از قبیل گل سقفی، گریل دار، معمولی، مشبک و خطی تقسیم میگردد. از دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک همچنین برای هماهنگیِ بیشترِ نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت با دریچه دمنده مشبک استفاده میشود. اما با توجه به ساختار این دریچه و عدم وجود مانع مستقیم در مسیر عبور جریان هوا، از دریچه های گرد مشبک برای برگشت هوا استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید