تولیدکننده و ارائه کننده انواع عایق صوتی و کانال فلکسی

دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیسات آب و فاضلاب برای دسترسی و امکانِ رفعِ انسدادِ لوله ها، زانو ها ،سیفون ها و اتصالاتِ آب و فاضلاب به شغل می رود.، لازم به بیان است با بهرهگیری ارز دریچه بازدید الومینیومی لولادار تاسیسات دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیرِ لوله ها و دیگر تاسیسات نیست.درواقع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیساتِ ساختمان در محل های مربوطه باعث می شود هم بر روی آلات و سیستم های تاسیساتی ،پوششی پسندیده نصب گردد و همچنین دسترسی به این تاسیسات تسهیل گردد. دریچه بازدید الومینیومی لولادار تاسیسات وانگهی برای پوشش تاسیساتِ الکتریکیِ ساختمان از قبیل کلید و فیوزها و یا همچنین سیم های اصلیِ عبوری از داخلِ سقفهای دروغین و یا محل های دیگر باره بهرهگیری قرار می گیرد.بنا به تناسبِ طراحیِ پیرامون در صورتِ تمایلِ کارفرمایان برای به کارگیری مّتریالِ چوب برای دریچه بازدید می تاب دریچه بازدید را از جنسِ ام دی اف طراحی و تولید نمود.دریچه بازدید چوبی بنا به سفارش کارفرما در ابعاد مختلف و طرح ها و رنگ های متنوع عرضه گردد، دریچه بازدید چوبی ام دی اف دارای دستگیره های شیک و دکوراتیو می باشد.

این دریچه پلاستیکی نیز جهت ورود و خروج هوای محیط، طراحی و تولید میشود که با توجه به طراحیِ فرمِ ظاهریِ آن که به صورت خطوطِ موازی در داخلِ فریمِ گرد، به لحاظ زیبایی، مورد توجه کارفرمایان و مهندسین ناظر قرار گرفته است.دریچه پلاستیکی گردِ خطی نیز به لحاظ سبُکی و استحکام همردیفِ انواع دیگر دریچههای پلاستیکی قرار میگیرد و در قطرهای ۱۰-۱۵-۲۰-۲۵ و ۳۰ سانتیمتر تولید و عرضه میگردد. شرکت تهویه نو، با کمک مهندسین با تجربه و نیروهای کارآزموده و حرفه ای در زمینه کانال کشی و همچنین استفاده از متریال با کیفیت و درجه یک و ارائه خدمات ارزان و تولید محصولات تهویه مطبوع همچون هودهای صنعتی، انواع دمپرهای پره ای، کلاهک پره ای، انواع آبچکان و آبرو، شوتینگ زباله و عایق الاستومری رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

یکی از پرکاربردترین و بهترین انواع این کانال ها را، کانال های جوشی شکل داده است که مناسب برای استفاده در موتورخانه های بسیار گرم می باشد چرا که جنس این کانال ها از ورق های آهنی سیاه رنگ بوده و سختی و مقاومت بسیار بالایی را در سیستم کانالسازی به دنبال دارد. دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیساتِ آب و فاضلاب باید به نوع ای نصب گردد که به لحاظِ ابعاد، قابلیتِ دسترسیِ آسان و هنچنین تعمیرِ تاسیسات را به راحتی امکانپذیر نماید.درصورتِ امکان بهتراست برای نصبِ مستحکمِ دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تاسیسات باید دورِ شکافِ مربوطه یک قاب چهارگوش از جنس فلز یا قاب چوبی نصب گردد لغایت فریمِ دریچه بازدید آلومینیومی با پیچ به آن متصل گردد.

هوای عبوری از دریچه آلومینیومی دیواری طرح جدید بوسیله تیغه های دمپر که در پشت آن تعبیه شده، تنظیم و یا مسدود می گردد. دریچه آلومینیومی دست نویس گوشه دار از تیغه های موازیِ گوشه دار با زاویهِ ۳۰ درجه از یک الی چهار گذرگاه را می تواند از هوای عبوری تغذیه کند. کانال کشی مجرای عبور، انتقال هود در جهت هدایت هوای دستگاه های تهویه مطبوع ( هواساز )، ایرواشر، فن کویل، کولر آبی، هواکش مورد استفاده قرا می گیرد که کانال هدایت هوا به دو نوع گرد و چهار گوش معمولا با ورق گالوانیزه طراحی و اجرا می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید