بررسی مزایا و معایب سیستم داکت اسپلیت – بیلدینگ پلاس

این محصول یکی از معروفترین انواع دریچه خطی میباشد که توسط شرکت پخش نیرو تولید میشود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و مشاوره درباره این محصول با کارشناسان فروش شرکت تماس برقرار نمایید. تا به امروز به صورت رسمی مشخص نشده که آیا این لباس ها واقعا مورد استفاده عملیاتی قرار گرفته اند و یا خیر، اما داستان هایی مبنی بر حمله به یکی از کشتی های آمریکایی توسط غواصان Fukuryi وجود دارد.

تولید و عرضه میشود، که تعدادِ این اسلوت ها میزانِ عرضِ این نوع دریچهی خطی را تعیین می کند دریچه خطی اسلوت می تواند به صورت دمپردار نیز ساخته شود، تا امکانِ تنظیم فشار هوای خروجی را داشته باشد دریچه خطی اسلوت از نظر زیبایی و شیک بودن، از اِلمانهای زیبایی در محیط های لوکس مثلِ لابیِ هتل ها،پاساژها، ساختمانهای اداری، رستوران ها و ساختمان های مسکونی است. هوا کاربرد دارند. کمترین قیمت کانال فلکسیبل عایق را از تولید کننده آن بخواهید.

به صورت کلی نحوه قیمت گذاری در این نوع دریچه به تعداد لاین ها و متراژ طولی اسلات میباشد. مثلا قیمت دریچه اسلات با طول یک متر و 8 لاین و دمپر، قیمت بالاتری از اسلات 8 لاین بدون دمپر را دارد. دریچه خطی اسلوت عموماً جهتِ خروج هوا از پلنیوم باکس هایی با طولِ بلند، جهت انتشارِ هوا به صورت یکنواخت، همگن دریچه خطی اسلوتو مطبوع با کاربردِ دکوراتیو موردِ استفاده قرار میگیرد دریچه خطی اسلوت از تیغههای موازی در امتدادِ دریچه هوا تشکیل شده و در عرض های متفاوت تحتِ عنوانِ تک اسلوت، دو اسلوت، سه اسلوت و…

با توجه به طولِ مسیرِ نصبِ دریچه خطی اسلوت، این دریچه می تواند به صورت یک سر بسته، دو سر بسته و دو سر باز، تولید و عرضه گردد. از این مدل برای محافظت در برابر نفوذ باران , گرد و غبار و دیگر عوامل محیطی استفاده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید