بررسی تخصصی پلنیوم باکس ها – مجله اطلاعات و تجهیزات صنعتی و تخصصی

دریچه های دیواری رفت دوطرفه پره ایرفویلی که به دریچه های کولری معروف اند از متداول ترین انواع دریچه در صنعت تهویه می باشند. این دریچه ها در سه جنس آهن، آلومینیوم و PVC تولید می گردد که از نظر شکل در دو نوع تخت و برجسته و از نظر عملکرد نیز چهار نوع می باشند که عبارتند از : یک طرفه ، دوطرفه ، سه طرفه و چهارطرفه . محل نصب زیر دستگاههای فن کوئل که برای سهولت دسترسی به فن کوئل و تعمیرات دستگاه ، همچنین به عنوان محل مکش هوا در دستگاهها مورد استفاده قرار می گیرد ، میتوان از فیلتر در این دریچه ها استفاده کرد.

در زمان نصب باکس های پلنیوم از دریچه هایی به نام دریچه اسلات استفاده می شود. این دریچه ها در سه جنس آهن، آلومینیوم و PVC تولید می گردد که در پنج نوع گرد برجسته ، تخت ، فنری ، زنبوری (مشبک) ، سونایی و موتوردار می باشند. یک نوع این دریچه که دریچه بدون گریل(شبکه) میباشد جهت دسترسی و بازدید شیرآلات استفاده می گردد. نصب و اجرای راحت آن ها، قابل کنترل شدن توسط ریموت، ترموستات و پتانسیومتر هستند، هوا رسانی با پرتاب های بلند و تا فواصل دور و همچنین پره های ایرفویلی که به انتشار هوا جهت می دهند و آن را کنترل می کنند از جمله کابردهای این دریچه ها هستند.

گروه کانال سازی برتر حسینی با سابقه ای 30 ساله در امر ساخت انواع کانالهای گرد، کانالهای مکعبی، کانالهای شرکتی، کانالهای منازل، کانالهای هدایت هوا برای شرکتها و آشپزخانه ها و همچنین با بهترین دستگاه های بروز و مجرب ترین تکنسین ها در امر ساخت انواع کانال در منطقه غرب تهران فعالیت داشته و به مهمترین عامل موفقیت خود که همان رضایت مندی مشتریانش است افتخار می کند.کانال سازی برتر حسینی آماده است با عقد قرارداد با شما عزیزان مشتری در امر ساخت انواع کانال مشارکت کرده وبا بهترین و با کیفیت ترین انواع ورق ها رضایت شما را کسب نماید.

این دریچه دارای لایه های استوانه ای موازی در قسمت داخلی دریچه می باشد و بیشترین کاربرد این دریچه در کانالهای رفت هوا می باشد. داکت اسپلیت ایران رادیاتور از جمله سیستم های سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع در ساختمان می باشد. در اغلی ساختمان های مسکونی و همچنین ساختمان های اداری کوچک از این نوع دریچه ها استفاده می شود. شما می توانید با بررسی و جستجو در سایت شهر آهن و یا تماس با مشاورین ما در این مجموعه به اطلاعاتی از قبیل هزینه این اجناس دست پیدا کنید و خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید