بررسی انواع دریچه کولر آبی و گازی – سینا تکنیک – ایمن فن سینا

همچنین برای باد سرد جهت پرتاب رو به بالا به دلیل طبیعت پایین رونده هوای سرد میتوان از آن بهره برد. برای دهش باد گرم از پرتاب رو به پایین به دلیل طبیعت بالا رونده هوای گرم میتوان استفاده کرد. درصورت استفاده از ورق روغنی و سیاه برای ساخت کلاهک دوکش اچ گرد برای جلوگیری از استهلاکِ زودرس باید لزوماً بر سطح آن از پوششِ رنگ کورهای استفاده کرد تا در اثر گرم و سردشدنهای مکرر از داخل و نیز عوامل فرسایشیِ بیرونی و طبیعی، کلاهک دودکش اچ گرد به سرعت مستهلک و پوسیده نشود و عمر مفید آن افزایش پیدا کند.

دریچه جت نازل قابلیت این را دارد که در فصل های سرد و گرم سال جهت دهش هوا را تغییر داد. 2. امکان پرتاب هوا بصورت عمودی تا ۲۰ متر. ارتفاع استاندارد برای ساخت کلاهک ژاپنی در هر ابعاد،به میزان ۳۰ تا ۳۵ سانتی متر می باشد،که با درخواست کارفرما یا خریدار این ارتفاع قابل افزایش یا کاهش است. تنها تفاوت آن با نوع آلومینیومی این است که، تمامی قسمتهای این دریچه از ورق روغنی ساخته شده است و اگر ضخامت آن زیاد باشد، میتواند طول عمر بالایی داشته باشد. در این روش گندزدایی بعد از عمل صاف سازی ضروری است.

سطح آلومینیومی بدنه بعد از مونتاژ، با رنگ کوره ای مرغوب با رنگهای استاندارد یا درخواستی پوشش داده میشود. بعد در ذهن تعداد دریچه ها را بشمارید. دریچه هوا ی آزاد آلومینیومی خطی زاویه دار به وسیله ی رنگ پودری الکتروستاتیک پوشش داده می شود و سپس درون کوره قرار می گیرد و در اصطلاح پخته می شود . 1. امکان پخش هوا در حجم بالا. این نوع دریچه ها در محل خروجی کانال و بر روی دیوار نصب می گردند.

محل نصب آنها داخل سقف، دیوار و یا کانال های باز می باشد. از این دریچه ها می توان روی سقف (پرتاب عمودی) و یا روی دیوار (پرتاب افقی) بهره برد. یکی از قابلیت های دریچه های جت نازل ارائه در المان های چهارگوش به صورت تک المان تا چهار المان می باشد که قابلیت تزریق حجم بالای هوا در محیط را فراهم می آورند. دریچه آلومینیومی سقفی هم برای سیستمِ دمنده(هوای رفت) و هم برای سیستم مکش(برگشت هوا) کاربرد خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید