برخی از دریچه های کولر از این نوع هستند

قابلیت نصب توری یا ورق پانچی برای جلوگیری از ورود حشرات و پرندگان . راحتی و بدون اصطکاک عبور کرده و از فرسایش کانال فلکسیبل فنر استخوانی در طول زمان جلوگیری میکند. هم تنیدگی فویل های فشردهشده در کنار هم، تولید می گرددو چسبندگی این کانال فلکسیبل تا آستانه ی کشش خاصی میسر است. دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی با درب لولایی نیز همچون انواع دیگر این دریچه ها دارای فریم و درب از جنس آلومینیوم می باشد. فریمِ اطراف دریچه دیواری معمولاً به عرض 3 سانت طراحی می شود، اما گاهی اوقات جهت حفظ زیبایی ظاهری و رعایت اصول فنی، برای فریم دور دریچه دیواری از پروفیل یا ورق پنج سانتی استفاده می شود.

به این کانال فلکسیبل لقب ضد سایش نیز اطلاق می گردد. مهمترین شاخصه ی کانال فلکسیبل فنر استخوانی سطح صاف و صیقلی داخل این کانال فلکسیبل می باشد. رنگ بدنه ی این کانال فلکسیبل شفاف است، البته رنگ فنر استخوانی آن می تواند سفید، کرم یا مشکی باشد. بادمجان دلمه مشکی ژاپنی یکی از خوش طعم ترین و کم تخم ترین بادمجان های دنیا می باشد که اگر به موقع برداشت شوند هیچ گونه طعم تلخی حس نمی شود و به سختی داخل آن تخمی دیده می شود. سایر نمونه های موجود در بازار، بعد از تولید کانال فلکسی، بصورت غلافی، عایق را روی آن قرار می دهند، این عایق های لوله فلکسی معمولا از جنس پلی استر و پشم شیشه بوده که علاوه براثرات مخربی که بر سلامتی انسان دارند، دارای حجم بالا و عمر کوتاهی می باشند.اما کانال فلکسیبل شرکت پیشگام سپهر (PSB) از 3 لایه که به صورت یکپارچه در حین تولید پیرامون مفتول فنری قرار گرفته و ساختار کانال خرطومی عایق دار یکپارچه را ایجاد می کند، تولید شده است.

کانال فلکسیبل فنر استخوانی در اقطار ۴ تا ۲۵ سانت تولید میگردد. کانال فلکسیبل پی یو از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. کانال فلکسیبل پی یو دارای مقاومت کششی بالایی است و در برابر فشار مکش و دهش از هم گسیخته و خراب نمی شود. بست لوله فلکسی به دلیل منعطف بودن و مقرون به صرفه بودن، در زمینه های کشاورزی، آبیاری و مصارف ساختمانی، صنعتی و مناطقی که به دور از آب هستند، استفاده می شود. از انواع دیگر کانال فلکسیبل بدون عایق، کانال فلکسیبل فنر استخوانی می باشد.

ساختارِ تشکیل دهنده بدنه انواع لوله فلکسیبل هوا برای مصارفِ مختلف، با توجه اِلِمانهایی از قبیل فشار، دما، سایندگی، خورندگی و میزان سختیِ شرایطِ محیطی متفاوت می باشد. این کانال فلکسیبل متشکل از پی وی سی نرم تقویت شده می باشد که با فنری از جنس پی وی سی که در ساختار بیرونی این کانال فلکسیبل تنیده شده، شگل استوانه ای و گرد به خود می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید