بایگانیهای پایه نگهدارنده (هولدر) – فروشگاه اينترنتی رتیل

از این لولهها در تجهیزاتی مانند جارو برقی نیز استفاده میشود. ساخت این نوع دریچه ها به گونه ای است که هوا را به طور بسیار مؤثر، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا از محیط خارج می کند. باکس های پلنیوم در واقع یک وسیله انتقال هوا هستند که هوای جمع شده در باکس را به صورت کاملا منظم و لایه ای از طریق دریچه های اسلات به بیرون منتقل می کنند.

جهت بازدید دستگاههای داکت اسپلیت که نیاز به هوای بیشتری برای محفظه ی خود دارند از دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک آلومینیومی لولایی استفاده می شود. چرا که ظاهر جالبی و منحصر به فردی دارد و بیشتر برای ساختمان های مسکونی و لاکچری که جنبه زیبایی بسیار اهمیت دارد؛ مناسب می باشد. موسسه فنی مهندسی مشایخی با تولید دریچه های اسلوت مرغوب نیاز ساختمان را از هر جهت بر آورده می کنند و کیفیت و کارایی محصولات خود را از هر حیث تضمین می نمایند. دریچه پلاستیکی دهش از ارتفاع ۴ اینچ و طول ۶ اینچ به فاصله ۲ اینچ در طول و ارتفاع تولید میشود.

امروزه دسترسی دائمی به گوشی هوشمند و راحت و ایمن بودن آن در هر زمان و مکان به امری ضروری تبدیل شده است. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از دریچه اسپلیت، این است که زیبایی محیط حفظ می شود. دریچه چهار طرفه و یا دریچه چهارگوش نیز یکی از انواع دریچه سقفی می باشد که می توانید بهترین نوع دریچه های سقفی چهارطرفه را از شرکت تهویه نو، تهیه نمایید. این دریچه یکی از انواع دریچه بازدید تاسیسات محسوب میشود. افراد میتوانند با نصب این کالای کاربردی بهراحتی دریچههای مکانهای بلااستفاده را مسدود کرده و جریان هوای خنک را به سمت اتاق یا محل موردنظر هدایت کنند و با ایجاد گردش هوا توسط پرههای عمودی محیط را به سرعت خنک کرد.

کانالهای هدایت هوا بر اساس نیاز کارفرما در دو نوع گرد و چهار گوش اجرا میگردد. ص- دریچه سقفی گرد جت نازل . در مدل دریچه داکت اسپلیت ساده لولایی، درب به شکل کاملا صاف، بدون شیار و منافذ طراحی و ساخته می شود. در نقاطی که ساختار به صورت کلاف زیرکار و کاملا استاندارد و گونیا باشد بطور عمومی از کلاف ۳ سانتی برای فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید