بایگانیهای نگهدارنده موبایل – فروشگاه اینترنتی کیان سما

برای زیبایی بیشتر و تناسب دریچه کولر با محیط و همچنین جلوگیری از استهلاک دریچه کولر از رنگ کوره ای الکترستاتیک برای پوشاندن سطوح دریچه کولر خطی استفاده می شود و از هر کد رنگی بنا به نظر کارفرما می توان استفاده کرد .ابعاد دریچه کولر به طور استاندارد آماده فروش می باشد ، اما در موارد ابعاد غیر استاندارد طبق نظر کارفرما تولید و عرضه می گردد . دریچه خطی نیز مانند نوع مشبک به دو صورت دمپردار و بدون دمپر در اشکال مختلف از جمله دریچه چهارگوش مورد استفاده قرار میگیرد.

پین های پره و دمپر یک سانتی متر از هر طرف در پشت قاب قرار می گیرند. 10. دریچه مشبک یا لانه زنبوری به منظور هوا رسانی یا تخلیه هوای فضاهایی با ارتفاع بیشتر از ۴ متر، قابل استفاده می باشد و یکی از بهترین گزینه ها به شمار می آید. این دریچه دارای شکل ظاهری زیبایی است و معمولا برای مکان های مدرن که زیبایی دکور نیز مهم است استفاده می شود ولی انتخاب از میان انواع مختلف آن نیاز به تخصص و مشاوره دارد. زاویه برش این اضلاع دقیقا ۴۵ درجه در نظر گرفته میشود تا پس از اتصال در گوشه های فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت زاویهی قائمهیا ۹۰ درجه تشکیل گردد.برای اتصال این اصلاع به هم در گوشه های فریم از قطعه فلزی که از جنس ورق گالوانیزه و به صورت L شکل است بهره جسته میشود.این گوشه ها یا کرنرها به صورت پِرسی در زوایای چهارگانهی فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت تثبیت شده و به فریم حالت یکپارچه و چهارگوش میبخشد.

یکی از مزیتهای داکت اسپلیت قابلیت نصب کویل آبگرم در جلو و یا پشت دستگاه میباشد که در فصل زمستان به جای استفاده از heat pump خود دستگاه میتوان آب گرم تولید شده در پکیجهای خانگی یا موتور خانه مرکزی وارد کویل نصب شده نمود و با عبور هوا از روی این کویل از گرمایش آن در فصل زمستان: استفاده نمود که خود این امر موجب حذف رادیاتورها و یا فن کویل ها میشود.

استفاده از هیپو کلریت سدیم یا کلسیم باعث افزایش PH آب می شود. تهیه کلسیم هیپو کلریت احتیاج به زمان بیشتری نسبت به گازکلر دارد. بر همین اساس، پنل بیرونی یا به تعبیری کندانسور دستگاه، در برابر نوسانات جوی و دمایی از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد. برای ساخت کلاهک ژاپنی یکطرفه میتوان از انواع ورق از فبیل روغنی،سیاه،گالوانیزه،رنگی و استنلس استییل (فولاد ضدزنگ) استفاده کرد. از کلاهک کلبه ای زمانی استفاده میکنیم که قسمت خروج هوا از یک سمت مسدود و یا با مانع مواجه باشد و امکان تخلیه هوا از سه طرف دیگر وجود دارد .کلاهک کلبه ای به طور معمول از جنس گالوانیزه ورق سیاه و روغنی ساخته میشود .ارتفاع پایه کلاهک کلبه ای سه طرفه به صورت استاندارد ۳۰ سانت میباشد .با این حال گروه صنعتی تهویه مارکت این افتخار را دارد که کلاهک کلبه ای سه طرفه را در هر سایزی که کارفرما سفارش دهد تولید و عرضه نماید .

دیدگاهتان را بنویسید