این کار بسیار ساده و کم هزینه است

این کلاهک از قدیمی ترین کلاهک هایی که است در حال حاضر استفاده می شود و کاربری های زیادی دارد. این دسته از خرابی ها به احتمال زیاد ناشی از مشکلات فن و موتور داکت ها می باشد و به دلیل بر هم زدن آرامش افراد، باید در سریع ترین زمان ممکن با کمک یک تعمیرکار رفع گردد. اما باید به این نکته توجه کنید که کلاهک دودکش بسیار مهم است.

قیمت گذاری از دیگر تفاوت های دو سیستم است.با وجود این که اینور تر ها از نوع معمولی گران تر است.اما به دلیل این که در اینورتر از مصرف بی رویه برق جلوگیری می شود و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود پس مرغوب به صرفه تر از نوع معمولی است.

با توجه به اینکه منتهی الیه رایزر لوله های دودکش در بام به واسطه نفوذ باد، آب باران و برف، گرد و خاک و حتی لانه گزینی پرندگان تحت تاثیر منفی قرار دارد، بنابراین وجود پوشش و محافظ استاندارد در محل خروج دود از لوله های دودکش در بام، به طوری که عملیات تخلیه دود و آلاینده به طور روان انجام پذیرد از الزامات سیستم های تکمیلی تاسیسات ساختمان می باشد.

گاهی نیز ممکن است وزش باد اجازه خروج به آلاینده ها را توسط دودکش های نامناسب ندهد و این امر سلامت افراد حاضر در محل را به خطر خواهد انداخت. استانداردهای خروج آلاینده ها از محیط را به خوبی فراهم می کند. کلاهک های اچ ساخته شده از آهن سیاه، برای پوشاندن رایزرهای تاسیساتی استفاده می شوند. اما موتور دمپر تنها به واسطه اتصال و خرابی سیم های خود نمی تواند یکی از دلایل بسته نشدن دریچه کولر گازی باشد؛ چرا که در برخی از شرایط این گونه مشاهده شده است که ممکن است پایه دریچه مورد نظر شما به هر دلیلی شکسته و این شکستگی باعث شده است که شما قادر نباشید به شکلی اصولی و راحت دریچه کولر گازی خود را به طور کامل ببندید.

دیدگاهتان را بنویسید