این نوع کانلها دارای مدل های متنوعی می باشند

12- نکات جالب زیادی در مورد دکوراسیون این اتاق خواب وجود دارد. در سمت چپ اتاق هم یک طرح آباژور برای دکوراسیون منزل با کلاهک استوانه ای قرار دارد. سایز های استاندارد لوله های فلکسیبل که همان قطر مقطع این کانل هاست ، به شکل استاندارد یازده ، سیزده ، شانزده ، بیست و یک ، بیست و پنج ، بیست و نه ، سی و شش ، چهل و دو ، چها و هشت میلیمتر است. در مواردی که بخواهیم درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای جابجا شود و از طرفی نیز این امکان وجود نداشته باشد که درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به خاطر فاصلهی کمِ دستگاه با فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت به سمت بالا حرکت داده و درب باز شود،الزاماً و اجبارا باید درب دریچه بازدید داکت اسپلیت باید به صورت مشابه لولا تعبیه گردد.یعنی به جای لولا در یک طول از فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت یک نشیمن گاه از پرفیلِ “سه پری” نصب میشود و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت مشابه لولا بر روی این نشیمن گاه می نشیند و در زمان نیاز،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای از این نشیمن جدا و باز میشود.نکته مهم در عملکردِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت در اینجا این است که به جای اینکه درب به سمت بالا و داخلِ سقف کاذب رانده شود به طور کامل به سمت پایین هدایت و از فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت جدا میشود که البته این موضوع به خودیِ خود یک مزیت محسوب میشود و ساختارِ رنگِ بدنهی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت از هر نوع آسیبی در امان میماند.

اما اثر هودهای دارای هواکش بیشتر از ذغالی است بنابر این هودهای ذغالی جایگزین خوبی برای هود صنعتی نمی باشد. 11- این اتاق خواب خیلی دنج و راحت به نظر میرسد و تمیز بودنش هم آن را خواستنی تر می کند! این دریچه هوا باعث ایجاد تعادل بین هوای خروجی به اتاق های تمیز در مدار دایره ای شکل با قالب های متنوع میشود .

با انتقال هوای خنک یا گرم به قسمت اواپراتور، این هوا از طریق فن های دمنده به سمت دریچه های خروجی هدایت شده و پس از آن در محیط داخلی انتشار پیدا می کند. طوری دکور شده که انگار کیلومترها از شهر فاصله دارد، اما منظره ساختمان بغلی، حال و هوای شهری را به اتاق برمی گرداند.

از این محصول در سیستم های تهویه مطبوع در محلهایی که دید سیستم دارد استفاده می شود . در واقع شبکه های موجود در قسمتِ مشبکِ دریچه بازدید داکت اسپلیت جریانِ هوا را به صورت مستقیم و آزاد به دستگاه تزریق مینماید و از هر گونه افت فشار جلوگیری به عمل می آورد. فرش و کوسن های طرحدار، سادگی سقف، کفپوش و دیوارها را جبران می کنند. با توجه به اینکه بیشتر دریچه کولر های ساخته و عرضه شده در بازار، اغلب در ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده میگیرد، لذا باید طراحی و تولید آن ها به گونه ای باشد که اشکالات و نواقص آنها تقریبا صفر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید