ايتنا – در مورد دریچه گرد هوا بیشتر بدانیم

به همین دلیل مقاومت آنها نسبت به لوله های فلکسی روکش دار در برابر آسیب های بیرونی کاهش می یابد. مقاوم در برابر محیط های اسیدی و قلیایی و قابلیت تحمل فشار بالا. از مزیت های این لوله فلکسی ها می توان به قیمت مناسب آنها و همچنین محافظت در برابر رطوبت و آب اشاره نمود. این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت دارای ساختار فریم و درب از جنس آلومینیوم می باشد.ساختار فریم در تمامی انواع این دریچه بازدید داکت اسپلیت از پروفیل آلومینیوم و ساختار درب نیز از جنس ورق آلومینیوم با طرح های گوناگون تشکیل یافته است.عرض های بکار رفته در تولید پروفیل فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت در دو مقیاس ۳ و ۵ سانتی قابل تولید و ارایه است.

البته جنس فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی از پروفیل آلومینیوم و جنس درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت از ورق آلومینیوم ساخته میشود. برای اتصال دریچه بازدید داکت اسپلیت نیاز به ایجاد جای پیچ بر روی نما یا دیواره داخلیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت است.جا یا خزینه پیچ به وسیله پرس های ایجاد جای پیچ به سهولت فابل تعبیه است.پس از تکمیل ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.با توجه به امکان تک یا دوشیار بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی،اولین اقدام تعبیهی پروفیل یا پروفیل های بر روی حاشیه درب بازدید داکت اسپلیت گل سقفی وزنهای است.این اقدام توسط گوشواره های نگهدارندهی فلزی که باعث تثبیت پروفیل ها به ورقِ درب میگردد صورت میگیرد.از آنجا که مدلِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای است لذا با اتمام مراحل ساخت درب،تقریبا مراحل اولیه ساخت فریم و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام یافته است.از جمله مشخصات درب دریچه بازدید ضخامت ورقِ آن است.ضخامت ورق درب دریچه بازدید فن کویل در حداقل مقدار در حد یک میلیمتر است که این میزان بر اساس افزایش ابعاد قابل ارتقا است.

از این لوله ها معمولا برای محیط های داخلی استفاده می شود. دریچه های آلومینیومی را می توان به عنوان قدیمی ترین دریچه های کانال کولر آبی معرفی کرد اما نسل قدیمی این دریچه ها دارای پره های ثابت بودند و امکان تغییر جهت هوا در آن وجود نداشت اما نسل جدید آنها دارای یکسری پره های عمودی و افقی می باشد که علاوه بر تنظیم جهت باد کولر، می توان در فصول سرد سال آن را مسدود کرد و مانع از خروج هوای گرم شد. محل ایجاد این شیار ها به دلایل مختلف میتواند باشد.

که برای استفاده از برق و الکتریسیته در ساختمان ها نیازمند کابل کشی درون ساختمان برای انتقال برق به نقاط مختلف هستیم و برای اینکه بتوانیم از سلامت کابل ها و سیم های ساختمانی اطمینان کافی داشته باشیم باید از ابزارآلاتی مثل لوله های فلکسیبل باید استفاده شود تا از هرگونه آسیب نظیر گرمای شدید، رطوبت و حتی خوردگی که ممکن است کابل ها و سیم ها را تهدید کند جلوگیری به عمل آوریم. معمولا کارایی این لوله ها زمانی است که کابل ها در زیر زمین قرار است نصب شود. این لوله فلکسیبل در قطر 4، 5، 6، 7، 8، 10، 12، 14، 16 تولید شده است و طول هر شاخه آن 10 متر است.

دیدگاهتان را بنویسید