انواع دریچه کولر دیواری شرکت تهویه نو آستیاک

نوع ورق مصرفی برای ساخت کلاهک ژاپنی دوطرفه ،از ورق سیاه،روغنی، گالوانیزه و استیل است.ضخامت های ورق مصرفی برای ساخت کلاهک ژاپنی دوطرفه دقیقا به ابعاد کلاهک ژاپنی مربوط میباشد. تمام قسمت های تشکیل دهنده دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل از جمله لولا باید لزوماً از جنس استیل باشد. بدنه ی دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی در رنگ های متنوع بصورت رنگ کوره ای قابل پوشش است. بنابرین ۴ عیب مهم سیستم داکت اسپلیت را بررسی کردیم و در ادامه به مزایایی که این سیستم سبب می شود اشاره خواهیم کرد. بدون تردید، کمپرسور یکی از اجزای مهم و حائز اهمیت موجود در ساختار سیستم های تهویه مطبوع به شمار میرود.

نوع گازی که در کمپرسور این سیستم به کار می رود، از نوع R410 و R22 است که با محیط مورد نظر سازگار می گردد. این نوع کانال فلکسیبل به طور ویژه مورد تایید سازمان استاندارد و مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی قرار گرفته است . مهمترین مزیت کانال فلکسیبل با عایق الاستومری نسبت به کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه اینست که از لحاظ محیط زیستی ، کانال فلکسیبل با عایق الاستومری بسیار پاک و بی عوارض بوده وهیچ آلودگی و ریز گرد ناشی از انتشار ذرات پشم شیشه در این محصول وجود ندارد .در بسیاری از آمار ها نشان داده است که عوارض ناشی از مصرف پشم شیشه در محیط غیر قابل انکار بوده و این محصول ابتلا به سرطان و بیماریهای ریوی را برای مصرف کنندگان افزایش میدهد.

لوله فلکسی بسیار منعطف می باشد. مهمترین مزیت لوله فلکسیبل هوا با عایق الاستومری، داشتنِ حالتِ عایق حرارتی و صوتیِ این محصول می باشد؛ که این خصوصیت باعث عدم انتقال حرارت یا برودت و همچنین صدای زوزه هوا از داخل به بیرونِ لوله فلکسیبل هوا با عایق الاستومری یا بالعکس می شود. لایه میانی از یک لایه عایق الاستومری به ضخامت ۳ میلیمتر تشکیل شده که البته در سفارشات خاص میتوان از عایق الاستومری به ضخامت ۶ و یا ۹ میلیمتر استفاده کرد . عایق پشم شیشه به شدت در طول زمان دچار خوردگی میشود .این نکته در مورد کانال فلکسیبل با عایق الاستومری صدق نمیکند .کانال فلکسیبل با عایق الاستومری دارای هوابندی کامل میباشد و هیچ گونه نشتی هوا ندارد .عایق الاستومری در کانال فلکسیبل ضد حریق بوده و همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار هوا نسبت به پشم شیشه دارد.

این PVCسخت استخوان بندی این نوع کانال فلکسیبل را تشکیل میدهد و به عنوان فنر به کار گرفته میشود .این امر به دلیل است که سطح داخلی کانال فلکسیبل کاملا صاف و صیقلی باشد و مانعی برای مکش وجود نداشته باشد . میتوان از کانال فلکسیبل با عایق الاستومری به عنوان با کیفیت ترین نوع کانال فلکسیبل نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید