انواع دریچه داکت اسپلیت با کیفیت و قیمت مناسب

مینی چیلر در بیرون از ساختمان (در فضای آزاد برای مثال بر روی بام ، تراس یا حیاط) نصب و با لوله کشی ساده آب به فن کویل ها متصل می گردد و در حداکثر فاصله بین آن و فن کویل ها محدودیتی وجود ندارد. در واقع این دریچه بازدید فن کویل هم نقش درب را برای بازدید فن کویل و هم نقش هوارسان را برای دستگاه فن کویل ایفا مینماید.برای ساخت این دریچه بازدید فن کویل احتیاج به فریم و یک درب است.با توجه به جداشوندگیِ مدلِ دربِ این دریچه بازدید فن کویل،نوع فریم باید طوری انتخاب گردد که در حاشیهی داخلیِ خود یک نشیمن گاه ایجاد نماید.

جهت استعلام قیمت و خرید دریچه بازدید پلاستیکی با ما تماس بگیرید . گریل ها یا شیار این نوع دریچه بازدید در طولهای ۹ و ۱۸ سانتی روی درب دریچه به صورت عمودی یا افقی قابل ایجاد است. پس از ساخت و تدارک فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی میرسد.

پس از ساخت فریم،نوبت به طراحی و ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی میرسد. عایق صوتی در دریچه بازدید یونیت داخلی برای کاهش صدا نصب شود. تنظیم جریان رفت و برگشت هوا اصلیترین خاصیت یک دریچه در سیستم هوارسانی ساختمان است. امروزه دریچه هایی ساخته شده است که تنها به عنوان دمنده سرما عمل نمیکنند و نمیتوان گفت که تنها کاربرد آنها برای کولرهای آبی و گازی است، بلکه به عنوان دمنده گرما نیز عمل کرده و در فصل سرد سال نیز مورد کاربرد قرار میگیرد. دریچه کولر آبی با توجه به شرایط محیطی یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد.

راههای کاهش صدای داکت اسپلیت بیان شده در این قسمت برای استفاده از این سیستم بدون آلودگی صوتی محیط در نظر گرفته شده است. کاربرد سیستم دیجی کنترل از جمله راههای کاهش صدای داکت اسپلیت است.دیجی کنترلر با تنظیم دور فن داکت اسپلیت در کاهش صدای داکت اسپلیت موثر واقع میشود. دریچه کولر طرح قدیم در هر سایز و هر ابعادی قابل تولید و بهره برداری می باشد و محدودیتی در ساخت آن به لحاظ سایز وجود ندارد.در سیستم های گرمایش و سرمایش بطور موازی از این نوع دریچه کولر می توان استفاده نمود.در ساخت این دریچه کولر نیز باید در حد یک تا یک و نیم سانت بادخور را نسبت به سایز دهانه انشعاب هوا رعایت نمود تا در زمان نصب دریچه کولر دچار مشکل نشد.میزان انسداد هوای عبوری از این دریچه کولر در زمان بسته بودنِ دمپر هوای دریچه کولر به بیشترین حد می رسد.از خصوصیات ویژه دسته دمپر این دریچه کولر حالت گردِ دسته دمپرِ دریچه کولر می باشد و بصورت چرخشی در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت عمل می کند.از جمله ویژگی های دیگرِ این دریچه کولر امکان تنطیم هوای دریچه کولر به چپ و راست و در عین حال به بالا و پایین می باشد.پوشش رنگ این دریچه کولر از نوع کوره ای الکتروستاتیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید