انواع دریچه داکت اسپلیت با کیفیت و قیمت مناسب – داکت اسپلیت

لازم به ذکر است سطح دریچه های گرد که از جنس آلومینیوم ساخته می شود بارنگ کوره ای مرغوب در رنگ های متفاوت وجود دارد. در مرحله بعد بر اساس سایزِ حاصله از قسمت داخلیِ فریمِ این مدل دریچه داکت اسپلیت ،نسبت به ساخت دربِ آن از ورق آلومینیومی اقدام میکنیم.جنس این درب معمولا از ورق یک میل آلومینیوم ساخته می شود که ضخامت این ورق بر اساس ابعاد دربِ دریچه داکت اسپلیت می تواند تا میزان یک و بیست و پنج صدم میلیمتر نیز افزایش یابد.برای عدم احتمال بروز حالت تاب خوردگی و دفرمه شدن ساختار درب این دریچه داکت اسپلیت در قسمتهای کناریِ آن یک لبه ی یک سانتی ایجاد می کنیم تا ایستایی درب این دریچه داکت اسپلیت به فرم دلخواه انجام پذیرد.دریچه داکت اسپلیت وزنه ای در حالت شیاردار موازی باید مجهز به شیارهای عبور هوا گردد که در این حالت باید با پِرسِ مخصوص،این شیارهای با عرض ۹ و ۱۸ سانتی را در آکس درب یا در کنارهای آن بنا به نزدیکی به قسمت مکشِ داکت اسپلیت ایجاد نمود.طول و عرض این شیارها بنا به توان دستگاه تعریف می شود که دریچه داکت اسپلیت در زمان کارکرد دچار لرزش و صدای زوزه نشود.

با شروع فصل گرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد. ساختار این کانال فلکسیبل متشکل از یک لایه فویل آلومینیوم لمینیت شده است . لایه ی داخلی این کانال فلکسیبل از فویل آلومینیوم لمینیت شده و لایه ی بیرونی این کانال فلکسیبل از روکش پی وی سی مشکی ساخته شده است . جنس ورق مصرفی این قطعه ی کانال فلکسیبل از ورق گالوانیزه است و ضخامت ورق مصرفی نسبت مستقیم به قطر دهانه ی کانال فلکسیبل دارد .

این محصول علاوه بر کاربرد وسیع در زمینه ی هوارسانی و سیستم تهویه مطبوع ، در انتقال ذرات ریز ، پودر و گرد و خاک نقش مهمی را ایفا می کند . با توجه به کاربرد روزافزون از دستگاه داکت اسپلیت در سیستم های تهویه مطبوعِ محیط های مسکونی، تجاری، اداری و حتی صنعتی، نیاز به تولید و کاربردِ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت به عنوان دریچه ای جهت بازدید، تعمیر، سرویس و چکاپِ دستگاه داکت اسپلیت نیز روز به روز افزایش یافته است. کانال فلکسیبل بدون عایق در سیستم های هوارسانی به کار می رود که خشونت محیطی همچون گرما و سرما قابل توجه نباشد .

همچنین برای اینکه کار کابل کشی آسانتر انجام شود بهتر است از ابزاری قرقره مانند استفاده کنید. از محاسن کالنل فلکسیبل کومبی انعطاف پذیری بالا، وزن سبک ، امکان حمل ونقل آسان و نصب راحت و بدون دردسر این محصول می باشد . کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی امکان فشردگی و انعطاف بالایی دارد . پلنیوم باکس رابط بین دریچه ها و کانال ها است و برخلاف کانال ثابت،توسط لوله انعطاف پذیر قابل جابجایی است و با توجه به نوع طراحی آن می توان هوا را بصورت لایه ای و آرام توزیع نمود. پره ها دارای زاویه ۳۵ درجه بوده و طوری طراحی شده اند که مانع از نفوذ باد و آب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید