اسپیرال سپهرتهویه – سازنده ی کانال اسپیرال و اتصالات کانال گرد

دریچه سقفی تایلی با دریچه گرد برجسته بوسیله یک رابطِ گرد به لاینِ اصلیِ کانال هوا متصل میشود. آخرین مدل از کانال فلکسیبل بدون عایق که در این مبحث به آن می پردازیم، کانال فلکسیبل فنر استخوانی می باشد که در مکش و انتقال هوا و آب کاربرد دارد.ساختار این کانال فلکسیبل از جنس پی وی سی شفاف و غیر شفاف است. شرکت تهویه نو تولید کننده انواع دریچه تنظیم هوا گرد از جنس آلومینیوم و پلاستیکی می باشد.

پس از مشخص شدنِ ابعادِ درب دریچه داکت اسپلیت از یک ورق الومینیوم برای ساخت این درب استفاده میکنیم.ضخامت این درب در سایزهای متوسط به پایین یک میلیمتر و در ابعاد بالاتر از ضخامت های بیشتر استفاده می گردد. بنابراین می توانید بر اساس گارانتی محصول از داکت مدت زمان زیادی با خیال آسوده استفاده کنید.

کانال فلکسیبل فنری آلومینیومی از در هم تنیدگی فویل های فشردهشده در کنار هم، تولید می گرددو چسبندگی این کانال فلکسیبل تا آستانه ی کشش خاصی میسر است. یعنی باید مقداری باشد که هم انتقال حرارت صورت پذیرد و هم انتقال صوت. یعنی این کانال فلکسیبل را می توان به صورت آبنما یا بی رنگ و هم به صورت رنگی تولید کرد. بنابراین برای خرید داکت اسپلیت زانتی هم به گارانتی آن باید دقت داشته باشید تا از فروشنده دریافت نمایید. تنوع کانال فلکسیبل و موارد استفاده از آن بسیار بالاست و به دلیل سرعت در ساخت و نصب جایگزین مناسبی برای کانالهای گالوانیزه میباشند.

اگر به هر علتی نتوانستیم از کانال فلکسیبل عایق الاستومری استفاده کنیم، کانال فلکسیبل با عایق آی اف دی گزینه ی مناسبی به شمار می رود. کانال فلکسیبل فنری در اقطار ۵ تا ۴۰ سانتیمتر تولید می شودو در شاخه های ۳ متری بسته بندی می گردد. کانال فلکسیبل فنر استخوانی در شاخه های ۲۰ متری تولید و بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید