اسپلیت کانالی چیست و سرمایش و گرمایش آن به چه شکل است؟

قطر سوراخ نازل دستگاه واترجت بین 0/5 تا 0/07 میلی متر بوده و در موارد نادر این قطر به 1 میلی متر هم میرسد. یکی از محدودیت واترجت نازلهای آن میباشد نگینها (قسمت نازل یا دهانه خروجی آب است که از جنس لعل یا یاقوت میباشد) دارای سوراخ بسیار ریزی بوده که آب با فشار از آن به بیرون پاشیده میشود. در عمل عمر مفید هر نازل در حدود 200 ساعت از کارکردش میباشد. استفاده از داکت اسپلیت بیشتر در ساختمان هایی که فضاهای یکپارچه دارند پیشنهاد می شود.

به منظور دسترسی و تعمیر و نگهداری دستگاه فن کویل و دمنده و مکندههایی که در سقف تعبیه میشوند از دریچه بازدید فن کویل استفاده میشود. مصون میماند. پس از انجام رنگ کاری باید دریچه بازدید داکت اسپلیت در کاورِ ضخیم و ضدضربه مثل مشمع ضربه گیر بسته بندی گردد تا در زمان انتقال دریچه داکت اسپلیت به پروژه آسیبی متوجهِ بدنهی دریچه بازدید داکت اسپلیت نشود. اگر هم که قرار باشد دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت پیچ از تو یا پیچ مخفی تعبیه شود باید این جای پیچ ها در ساختار داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ایجاد گردند.

که یکی از این مشکلات بسته نشدن دریچه می باشد. بیشترین ضخامتی که میتوانند برش دهند کدام روش است؟ کدام روش ممکن است باعث تنش در قطعه به هنگام برش شود؟ چه موادی را با چه روشی میتوان برش داد؟ ولی هر چه قطر نازل بیشتر باشد برای فراهم کردن دبی مناسب جریان به موتورها و پمپهای قوی و گران قیمت نیاز است و کمتر استفاده میشود.

هر کدام از دستگاهها چه هزینهای میتواند داشته باشد؟ تمیز کردن سطح کویل ها از گرد و غبار، روغن کاری بخش های متحرک دستگاه مانند موتور و پره ها و تعویض فیلترهای تصفیه از جمله کارهای مهم در هر سرویس می باشد. در واقع برای کاهش هزینه های مصرف برق داکت اسپلیت در فصل سرد و تامین هوای گرم ، کویل ابگرم تولید شد تا به جای استفاده از انرژی برق از گاز استفاده کند.کویل آبگرم با قابلیت نصب بر روی یونیت داخلی داکت اسپلیت، این امکان را فراهم می کند تا در فصول سرد سال، با تامین آبگرم از طریق موتورخانه مرکزی و یا پکیج گرمایشی، دستگاه به صورت یک سیستم گرمایشی عمل نماید و مباردت به گرم کردن فضای داخلی ساختمان کند.

دیدگاهتان را بنویسید