از کجا قارچ انوکی بخریم ؟

نازلهاي بلندتر معمولاً شیب کمتري ایجاد مينمایند، کاهش فاصله نازل تا سطح قطعه کار باعث کمتر شدن شیب ميگردد. دستگاههایي با قدرت عملیاتي بالاتر نیازمند نازلهاي بزرگتري ميباشد زیرا حجم آب و مواد سایند هنیز بیشتر خواهد بود. اصلاً در این نوع دریچه شاهد افت فشار و حجم هوا نخواهیم بود.

به همین دلیل، ما معتقدیم که روند نصب و استفاده از کانال فلکسیبل بسیار سریعتر از سایر محصولات مشابه خواهد بود. در سیستم داکت اسپلیت 24000 اینورتر بوش برخلاف کولر گازی بوش که لازم به نصب پنل های حجیم و جاگیر نیست. نخست تمام درزها و منافذ کنترل ناپذیر باید مسدود شود و سپس تهویه هوا آن هنگام که لازم است به کمک وسایلی چون هواکش های قابل کنترل، درها و پنجره های بازشو انجام شود. این نوع کلاهک کلبه ای در محل هایی استفاده می گردد که قسمت خروج هوا یا دودِ کلاهک کلبه ای از یک سو دارای مانع یا مزاحم باشد.یعنی این امکان وجود دارد که دود یا هوا از سه سوی این کلاهک کلبه ای قابلیت تخلیه داشته باشد.موانعی چون دیوارِ جانبی یا سقف های پله ای باعث می گردد این نوع کلاهک کلبه ای از یک بُعد امکان رهایش دود یا هوا را پیدا نکند و در این وضعیت از کلاهک کلبه ای سه طرفه استفاده می گردد.این کلاهک کلبه ای نیز همچون انواع دیگرِ کلاهک کلبه ای از جنس ورق(عموما ورق روغنی،سیاه و گالوانیزه)ساخته می گردد.کلاهک کلبه ای سه طرفه دارای یک پایه بصورت استاندارد با ارتفاع ۳۰ سانتیمتر و یک لبه ی پایینی به میزان ۳ سانتیمتر و ۴ پره برای گریل های خروجی است.

پمپ روغن نیز با این نیرو شروع به چرخیدن کرده و روغن را از منبع روغن مکیده و فشار آن را بالا میبرد. از این رو نقش دودکش و کلاهک آن در این زمینه بسیار مهم و تاثیرگذار است. در غیر این صورت سرعت هوا در کانال و در وسط دریچه از حد مجاز فراتر رفته و برای ساکنین صدای مغشوش و آلودگی صوتی ایجاد می نماید. عرض برش که همان قطر یا عرض پرتو جت ميباشد، مشخص ميکند که تا چه حد شما ميتوانید گوشههایي تیز و با حداقل شعاع گوشه تولید نمایید.

با تقسیم مقدار هوای انتقالی بر سرعت هوا مساحت سطح مقطع کانال بر حسب متر مربع مشخص می شود که با ضرب در عدد 144 سطح مقطع کانال بر حسب این مربع به دست می آید مقدار هوای انتقالی یا همان معلومات توسط کارشناس یا مهندس تاسیسات با توجه به موفقیت مساحت و نوع کاربری یک ساختمان محاسبه می شود. اما در محل اتصال این لوله ها به جعبه تقسیم ها و یا سایر تجهیزات موجود در تاسیسات برقی ساختمان ها و صنایع، امکان نشتی و نفوذ آب وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید