اجزای کلاهک کلبه ای

لازم به ذکر است که نصب برچسب اخطار عدم انسداد دریچه هوا ی آزاد برای اطلاع ساکنین الزامیست . در مدل لولایی درب بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت تعداد قفل ها بستگی به سایز و ابعاد این دریچه بازدید داکت اسپلیت دارد دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اصلی به دو صورت پیچ از روی فریم و پیچ مخفی در محل مورد نظر نصب و جانمایی میگردد. در مرحله ی بعد شابلون ها توسط دستگاه سی ان سی برش داده می شوند . مرحله بعد نورد و خم کاری است .

اولین مرحله در ساخت چهارراه تبدیل ۹۰ درجه هم قطر کانال فلکسیبل طراحی قطعات توسط نرم افزار های دیجیتال می باشد . لازم به ذکر است که در دهانه ی لوله های چهارراه کانال فلکسیبل یک برجستگی به نام رخ تعبیه می گردد تا چهارراه رابط و کانال فلکسیبل بر اثر جریان فشار هوا ازهم منفصل نگردند . قطر دهانه های این تبدیل نیم سانت کوچکتر از قطر داخلی کانال فلکسیبل در نظر گرفته میشود و در فاصله ی ۳ تا ۵ سانتی دهانه های کانال فلکسیبل یک برآمدگی به نام رخ تعبیه میشود که نقش ترمز را ایفا می کند .

این قطعه ی کانال فلکسیبل نقش تبدیل هوا به سه معبر جدید با قطرهای نا همگون در سه مسیر با زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم را دارد . در این قطعه ی کانال فلکسیبل ، شیب تبدیل نقش تیک آف را ایفا کرده و میزان هوای عبوری توسط همین شیب مشخص می شود . این قطعه کانال فلکسیبل متشکل از یک تبدیل گرد به گرد است که به واسطه ی دو باله یا دو نافی هوا را به سه مسیر دیگر انتقال می دهد . این قطعه ی کانال فلکسیبل متشکل است از یک تبدیل گرد به گرد و یک باله یا نافی که با تبدیل زاویه ۴۵ درجه می سازد و هوای ورودی یا خروجی را به دو انشعاب با قطر های ناهمسان تبدیل می کند .

برای ساخت این قطعه کانال فلکسیبل ابتدا قطعه ی تبدیل طراحی و سپس باله ها به آن وصل می شوند . تمام آموزش ها با قفل نرم افزاری ارائه شده و تنها در سیستم عامل ویندوز قابل اجراست. برای طراحی قطعات از نرم افزار های دیجیتال استفاده می شود . در نقاط اتصال چهارراه تبدیل ۹۰ درجه با کانال فلکسیبل از بست و چسب هوابندی استفاده می شود .این قطعه ی رابط کانال فلکسیبل توسط ساپورت های نگهدارنده در محل مورد نظر تعبیه و تثبیت می گردد . در واقع شیب های تبدیل این چهارراه کانال فلکسیبل به لحاظ محاسباتی امکان تعدیل هوا در معبر های خود را فراهم می کند .

دیدگاهتان را بنویسید