آموزش نصب دوربین مدار بسته و پخش فروش عمده دوربین مداربسته،دزدگیر و درب اتوماتیک

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که قیمت کانال فلکسیبل و لوله خرطومی هوا بسیار مقرون به صرفه تر از کانال های اسپیرال و گرد است. درنتیجه می توان گفت که موضوع انتقال هوا بسیار در صنعت تاسیسات مهم می باشد و این صنعت شامل کانال کشی هودهای صنعتی، کانال گرد اسپیرال کانال فلکسیبل خرطومی هوا می شود. جهت اتصال کانال فلکسیبل به فن ماینر از قطعه ای به نام اگزوز ماینر کمک گرفته می شود که این اتصال توسط بست های هوابندی تثبیت و محکم خواهد شد تا از هرگونه نشتی هوا و صدا جلوگیری به عمل آید.

اگر به هر علتی نتوانستیم از کانال فلکسیبل عایق الاستومری استفاده کنیم، کانال فلکسیبل با عایق آی اف دی گزینه ی مناسبی به شمار می رود. میزان صداگیری کانال فلکسیبل نسبت به دیگر مزایای آن ارجح می باشد، در نتیجه می توان از کانال فلکسیبل در قسمت فن مکنده یا جلویی ماینر نیز استفاده کرد. در صورتی که از چند دستگاه ماینر به طور هم زمان برای استخراج ارز دیجیتال استفاده شود، انتقال هوای گرم دستگاه ها با استفاده از چند رشته کانال فلکسیبل صورت می پذیردتا با تجمیع این چند رشته کانال فلکسیبل در یک باکس هوا از یک فن قوی برای مکش هوای گرم کمک گرفته شود.

از دیگر مزایای استفاده از کانال فلکسیبل در ماینر انتقال هوای سرد به قسمت فن جلویی ماینر است. به بیانی ساده تر می توان گفت که کانال کشی کولر از مهم ترین بخش های معماری یک ساختمان است. این نوع کانال ها در ردیف کانال های چهارگوش قرار می گیرند و به دلیل جدید بودن اطلاعات زیادی در رابطه با مزایای خاص و یا معایب آن در دست نیست.

گروه اول کانال فلکسیبل های عایق دار و گروه دوم کانال فلکسیبل های بدون عایق. ساختار متخلخل و سلول بسته ی عایق به کار رفته در کانال فلکسیبل با عایق الاستونری باعث می شود صوت و دما از داخل این کانال فلکسیبل به شدت افت یافته و مهار شود. همان طور که می دانیم روز به روز تکنولوژی در کلیه ابعاد زندگی انسان ها گسترش یافته است و صنایع مختلف و تاسیسات ساختمانی وابسته به آنها با ورود موارد جدید و سیستم های تهویه مطبوع کانال کشی های صنعتی ب سمت پیشرفت قدم بر میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید